Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze startem Win 7
#1
mam problem wielki bardzo, dzisiaj wyskoczył mi błąd jakiś w flu więc wyłączyłem go, potem przy próbie uruchomienia jakiegokolwiek programu wyskakiwał jakiś błąd.
zrestartowalem go ale podczas wczytywania windowsa staje w miejscu i komputer się restartuje po czym mam do wyboru uruchomić normalnie albo z naparawianiem blędów, gdy wybieram naprawiania to podczas niego jest błąd.
ktoś coś poradzi jak uruchomić ?



[-] 1 użytkownik podziękował Discotoxic za ten post:
  • Lucky
#2
try this , before start your windows , press f8 several times before boot up windows , If you do right , displays you offer menu , you select run the computer last know good configuration - do not know such as it after polish Big Grin Big Grin , would need more information Smile




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 1 użytkownik podziękował Lucky za ten post:
  • Discotoxic
#3
i try last good configuration but this same problem ;/



#4
Either you have virus , or you have buged program what makes crash , or you have damaged windows and must reinstaled (very bad option) i recomennded you run pc to safe mode and check your pc with antivirus program , next delete suspicious programs , and check registers and delete bad register - recomend you program ccleaner and advanced system care (Free programs) , or If you have restore point , try restore Smile




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 1 użytkownik podziękował Lucky za ten post:
  • Discotoxic
#5
spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym i jeśli się uruchomi to użyć przywracanie systemu sprzed kilku dni Wink albo jeśli masz płytkę z win7 to możesz naprawić system Wink



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Discotoxic
#6
(03-01-2014, 00:24).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym i jeśli się uruchomi to użyć przywracanie systemu sprzed kilku dni Wink albo jeśli masz płytkę z win7 to możesz naprawić system Wink

i w tym też jest problem, tryb awaryjny to samo ale mam opcje do wyboru przy naprawianiu systemu przywracanie ale przywracanie też nie działa więc tylko mi pozostało naprawić system płytką Smile



#7
użyj płyty Win7 i opcji napraw komputer,
a jeśli nawet to nie pomoże, to załącz naprawę jeszcze raz i po ukończeniu naprawy
będziesz miał opcje (rozwiąż problem w inny sposób czy jakoś tak, w każdym razie będą dodatkowe opcje),
kliknij to i będziesz miał przywracanie systemu.

Miałem identyczny problem 3 dni temu, powodem była jakaś pieprzona aktualizacja z Windows Update.




Signature of Chytry Jaca ConfusedConfused
[-] 1 użytkownik podziękował Chytry Jaca za ten post:
  • Discotoxic
#8
niestety żadnych efektów po próbie z płytą Sad



#9
Jeśli masz zrobioną kopię zapasową danych to przeinstaluj win. Jeśli nie masz kopii to masz problem bo i tak będziesz musiał to zrobić. Jak mój komp się zawirusował to naprawa systemu nic nie dała bo nie rozpoznawał mojego hasła. A format dysku się przydał bo komp odżył Big Grin




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Discotoxic


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ava Max - Maybe You’re The Problem (99ers Bootleg) DEMO 99ers 1 423 05-11-2022, 14:23
Ostatni post: winmap
  Linux i problem z otworzeneim muzyki po zmianie aliasu. D@n PE 6 1,390 04-26-2019, 19:20
Ostatni post: D@n PE
  AGA 江海迦 - 小问题 Little Problem (ARG 2K19 MIX) cut Smirnoff 0 492 04-15-2019, 21:20
Ostatni post: Smirnoff
  [Speedcore] Sodiak feat. Dedicator – Do We Have a Problem (TerrorClown Remix) BarthezJumper 0 560 04-22-2018, 09:10
Ostatni post: BarthezJumper
  Do you have any tips on how to solve my problem?=(( 0 626 12-20-2017, 13:58
Ostatni post: Gość



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości