Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Problem ze startem Win 7 - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: Problem ze startem Win 7 (/Thread-Problem-ze-startem-Win-7)

Strony: 1 2


Problem ze startem Win 7 - Discotoxic - 02-28-2014

mam problem wielki bardzo, dzisiaj wyskoczył mi błąd jakiś w flu więc wyłączyłem go, potem przy próbie uruchomienia jakiegokolwiek programu wyskakiwał jakiś błąd.
zrestartowalem go ale podczas wczytywania windowsa staje w miejscu i komputer się restartuje po czym mam do wyboru uruchomić normalnie albo z naparawianiem blędów, gdy wybieram naprawiania to podczas niego jest błąd.
ktoś coś poradzi jak uruchomić ?


RE: Problem ze startem Win 7 - Lucky - 02-28-2014

try this , before start your windows , press f8 several times before boot up windows , If you do right , displays you offer menu , you select run the computer last know good configuration - do not know such as it after polish Big Grin Big Grin , would need more information Smile


RE: Problem ze startem Win 7 - Discotoxic - 02-28-2014

i try last good configuration but this same problem ;/


RE: Problem ze startem Win 7 - Lucky - 03-01-2014

Either you have virus , or you have buged program what makes crash , or you have damaged windows and must reinstaled (very bad option) i recomennded you run pc to safe mode and check your pc with antivirus program , next delete suspicious programs , and check registers and delete bad register - recomend you program ccleaner and advanced system care (Free programs) , or If you have restore point , try restore Smile


RE: Problem ze startem Win 7 - .DragoN. - 03-01-2014

spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym i jeśli się uruchomi to użyć przywracanie systemu sprzed kilku dni Wink albo jeśli masz płytkę z win7 to możesz naprawić system Wink


RE: Problem ze startem Win 7 - Discotoxic - 03-01-2014

(03-01-2014, 00:24).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym i jeśli się uruchomi to użyć przywracanie systemu sprzed kilku dni Wink albo jeśli masz płytkę z win7 to możesz naprawić system Wink

i w tym też jest problem, tryb awaryjny to samo ale mam opcje do wyboru przy naprawianiu systemu przywracanie ale przywracanie też nie działa więc tylko mi pozostało naprawić system płytką Smile


RE: Problem ze startem Win 7 - Chytry Jaca - 03-01-2014

użyj płyty Win7 i opcji napraw komputer,
a jeśli nawet to nie pomoże, to załącz naprawę jeszcze raz i po ukończeniu naprawy
będziesz miał opcje (rozwiąż problem w inny sposób czy jakoś tak, w każdym razie będą dodatkowe opcje),
kliknij to i będziesz miał przywracanie systemu.

Miałem identyczny problem 3 dni temu, powodem była jakaś pieprzona aktualizacja z Windows Update.


RE: Problem ze startem Win 7 - Discotoxic - 03-02-2014

niestety żadnych efektów po próbie z płytą Sad


RE: Problem ze startem Win 7 - Andy J - 03-02-2014

Jeśli masz zrobioną kopię zapasową danych to przeinstaluj win. Jeśli nie masz kopii to masz problem bo i tak będziesz musiał to zrobić. Jak mój komp się zawirusował to naprawa systemu nic nie dała bo nie rozpoznawał mojego hasła. A format dysku się przydał bo komp odżył Big Grin