Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
spring myceq original mix emotions

MyceQ - Spring Emotions (Original Mix)

[-] 2 użytkowników podziękowało MyceQ za ten post:
  • .DragoN. , Skrzynek
bardzo leniwy utwor :|
sluchaj sobie ulubionych artystow i proboj nasladowac sposob w jaki buduja melodie Smile melodia to najwazniejszy motyw moim zdaniem w Handas upowym tracku, tu ciezko nazwac te bellsy melodia Smile
ciwicz Smile

[-] 2 użytkowników podziękowało Skrzynek za ten post:
  • Krzychowsky , MyceQ
Na początku myślałem, że to jakiś house, za wolne tempo... jak dla mnie taka opcja mało gdzie pasuje do takiego ułożenia bassline i melodii jakie są w hands upie..
Jednak tutaj fajnie nawet gra z Robowskim basslinem.. więc tu akurat na +
W kawałku są miejsca gdzie wszystko gra fajnie, jest jako taki power, aż tu nagle przejście i wchodzi sam kick z bassem... takie przejścia bardzo wieją nudą, że zasnąć idzie..
tak jak mówi Skrzynek melo to straszna nuda, same bellsy, bez leadu, filtrów jakiś, bardzo proste..
poza tym dobrze gada z tym naśladowaniem sposobu budowy melodii ;]
Ogólnie pomysł z wolnym tempem na plus Wink

[-] 1 użytkownik podziękował Krzychowsky za ten post:
  • MyceQ
Dzięki wielkie za opinie panowie. Wink To bardzo dla mnie ważne, gdyż coraz poważniej zaczynam zabawę z tworzeniem Hands Up'u. Ten kawałek miał być w electro house'ie, ale wyszedł gniot. Tongue Nie wiem co mnie skłoniło, żeby stworzyć nutkę w takim tempie. Tongue Za duża pomysłów w głowie mi chyba siedzi. Big Grin Będę pracować nad tym. Wink Pozdro. Smile

MyceKu Big Grin
http://www.youtube.com/results?search_qu...jL11pstaYk

powinienes ogarnac sobie troszke Smile zawsze ktos daje jakies projekty do pobrania, to zlookania how to ma wygladac fifti fifti Big Grin

ale wieje nudą chociaż masz ciekawe pomysły Smile