Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyceQ - Spring Emotions (Original Mix)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało MyceQ za ten post:
  • .DragoN., Skrzynek
#2
bardzo leniwy utwor :|
sluchaj sobie ulubionych artystow i proboj nasladowac sposob w jaki buduja melodie Smile melodia to najwazniejszy motyw moim zdaniem w Handas upowym tracku, tu ciezko nazwac te bellsy melodia Smile
ciwicz Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało Skrzynek za ten post:
  • Krzychowsky, MyceQ
#3
Na początku myślałem, że to jakiś house, za wolne tempo... jak dla mnie taka opcja mało gdzie pasuje do takiego ułożenia bassline i melodii jakie są w hands upie..
Jednak tutaj fajnie nawet gra z Robowskim basslinem.. więc tu akurat na +
W kawałku są miejsca gdzie wszystko gra fajnie, jest jako taki power, aż tu nagle przejście i wchodzi sam kick z bassem... takie przejścia bardzo wieją nudą, że zasnąć idzie..
tak jak mówi Skrzynek melo to straszna nuda, same bellsy, bez leadu, filtrów jakiś, bardzo proste..
poza tym dobrze gada z tym naśladowaniem sposobu budowy melodii ;]
Ogólnie pomysł z wolnym tempem na plus Wink



[-] 1 użytkownik podziękował Krzychowsky za ten post:
  • MyceQ
#4
Dzięki wielkie za opinie panowie. Wink To bardzo dla mnie ważne, gdyż coraz poważniej zaczynam zabawę z tworzeniem Hands Up'u. Ten kawałek miał być w electro house'ie, ale wyszedł gniot. Tongue Nie wiem co mnie skłoniło, żeby stworzyć nutkę w takim tempie. Tongue Za duża pomysłów w głowie mi chyba siedzi. Big Grin Będę pracować nad tym. Wink Pozdro. Smile



#5
MyceKu Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


powinienes ogarnac sobie troszke Smile zawsze ktos daje jakies projekty do pobrania, to zlookania how to ma wygladac fifti fifti Big Grin




#6
ale wieje nudą chociaż masz ciekawe pomysły Smile





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chris Pears - Mixed Emotions (Original Mix) BarthezJumper 1 238 05-14-2023, 22:13
Ostatni post: Smirnoff
  Dancefloor Kingz vs Sunvibez - The Meaning (Spring Mix) DancefloorKingz 10 1,297 04-30-2023, 16:06
Ostatni post: winmap
  Dancefloor Kingz vs Sunvibez - The Meaning (Spring Edit) DancefloorKingz 4 622 03-12-2023, 18:38
Ostatni post: Nexoss
  ToxicBoy pres. TxBR ft. Snowflake - Supernatural (Emotions Mix 2k17) BarthezJumper 0 302 04-29-2022, 13:36
Ostatni post: BarthezJumper
  DJ Gollum ft DJ Cap - Emotions In Dance (Extended Mix) BarthezJumper 1 401 04-16-2022, 09:36
Ostatni post: maci3k9



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości