Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zanim zaczniesz hejtować polskie produkcje..znaczy się "Pompy i Disco Polo"
#1
Witam

To co piszę to tak od serca i bez namysłu napisane błyskawicznie w reakcji na, wg mnie kompletnie nieuzasadniony w wielu przypadkach hejting polskiej sceny klubowej, a konkretniej po tym, jak na naszym forumowym czacie zaczęto krytykowac i wyśmiewać najnowszy singiel pewnego pana o ksywce "TAITO".

Chodzi o ten kawałek: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Jeśli ktoś ma coś do tego utworu, to znaczy, że jest antypolakiem. No chyba, że ktoś nie lubi dirty dutch house/electro/ electro-house bądź big roomów....bo jak z zachodu identyczne produkcje są stylowo to wielki hicior, a u nas to od razu pompiarz...chociaż w sumie polski electro-house jest nazywany disco polo i żadna stacja w kraju w życiu tego nie puści, więc dlaczego i z tym miałoby być inaczej.....Yebac wielkich big roomowców etc. co słuchają tego na potęgę i uważają że to wielki artyzm i sztuka, a jak ktoś w kraju to stworzy to od razu dno. WŁAŚNIE W HEJTOWANIU POMP LEŻY PRZYCZYNA STACZANIA SIĘ POLSKIEJ SCENY KLUBOWEJ, ALE TE PUSTE ŁBY NIE ZROZUMIEJĄ.

I nie mam tu na myśli pseudomuzycznego g*wna, którego jest u nas sporo, ale wcale nie więcej niż w innych krajach. Mam tu na myśli wiele kawałków na podobnym poziomie co zagramaniczne i w podobnym stylu. I to we wszystkich możliwych kryteriach: aranżacja, kompozycja, pomysł, kreatywność, oryginalność, miks i inne sprawy techniczne...aa, zapomniałem, one przecież nie są zachodnie, więc są ch*yowe......




Cały ten temat to nie żart, ironia, sarkazm bądź inne inteligentne słówka, tylko sama prawda wypowiedziana wam prosto w oczy, a jeśli ktoś twierdzi inaczej, to jest zwyczajnym hipokrytą, tyle ode mnie PS: Nie mówię że jak będziecie ten utwór nienawidzić to będzie źle, ale w takim wypadku macie również rzygać animalsami, epicami, thunderami, tsunamami, bądź innymi bardziej dutch housowymi produkcjami z zachodu, których pełno w necie i są to wielkie hity. Nara. Nie pozdrawiam.

PS:I tutaj wasza wymówka - "bo polski wokal nie nadaję się do tego typu muzyki" pada, ponieważ tu nie ma polskiego wokalu. Za to jest twórca, którego "marka" powoduje że od razu wszyscy wielcy, pożal się boże polaczkowaci "artyści" będą hejtować nawet nie klikając w link. By potem zaraz po napisaniu komentarza odpalić sobie jakiś dutch housowy bangier z zachodu....wybaczcie, ale taka prawda.

Uprawiacie na masową skalę to, co polacy lubią najbardziej - krytykowanie siebie samych. Nie siebie nawzajem. Samych siebie. Bo jako naród tworzymy jedność.


A na zakończenie krótki cytat z naszego forumowego czatu:

Cytat:[Dzisiaj 18:24:25] Lucky: @Eleman: very good song ,

Ta wiadomość dotyczyła właśnie tego utworu. Ludzie ogarnijcie się, bo nawet obcokrajowcy bardziej doceniają to co nasze, niż my sami. Syndrom polaka to jakaś epidemia.



[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Paolo
#2
pumpito jest spoko Big Grin
disco polo to syf najwiekszy na swiecie rzygam i sram tymi ich kurwa pseudo wokalami wiocha i remiza nie muzyka klubowa...
pumpito jest spoko Big Grin



#3
Widzę nikt nic nie zrozumiał z tego o czym piszę...



#4
(01-08-2014, 00:16)Skrzynek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
pumpito jest spoko Big Grin
disco polo to syf najwiekszy na swiecie rzygam i sram tymi ich kurwa pseudo wokalami wiocha i remiza nie muzyka klubowa...
pumpito jest spoko Big Grin

Eleman próbuje powiedzieć , że Polacy krytykują własną muzykę która jest często znacznie lepiej niż zagraniczne , poland songs more like people from abroad as from Poland , Myślę, że to gniewa Elemana , moja opinia Smile Smile Wink




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 3 użytkowników podziękowało Lucky za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Paolo
#5
Tylko Polacy krytykuja wlasna muzyke? to holendrzy np juz nie? tylko my krytykujemy swoja? Big Grin bez przesady, kazdy ma swoj gust jeden lubi 'pompki' drugi nie jeden lubi big roomy drugi nie... jedni cisna po slaybacku drudzy po 3rd prototype... bez sensu sa takie dywagacje.
Jedyna ŚWIĘTA prawda to to ze Disco Polo to... Chodzi mi dokladniej o te ich 'umiejetnosci wokalne'... scierwo xd



#6
Eleman.. Czy Ty naprawdę chcesz żeby rozebrać ten temat i udowodnić Ci jakie sadzisz pierdoły?...




Signature of NENO
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował NENO za ten post:
  • DJ Kludu
#7
(01-10-2014, 21:39)NENO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Eleman.. Czy Ty naprawdę chcesz żeby rozebrać ten temat i udowodnić Ci jakie sadzisz pierdoły?...

Tak, dokładnie tego chce. No dawaj NENO, pokaż mi znaffco.



#8
Ojj też mam dużo do powiedzenia na ten temat, ale zwyczajnie po ludzku nie mam na to czasu i nawet mówiąc szczerze ochoty Smile

Pozdro dla hejterów którzy "nie lubią a i tak znają" Smile



#9
jak puszczaja na potege gdzie sie da to ciezko nie znac... szerokim lukiem omijam disco polo i tym podobne



[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • BarthezJumper


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polskie miasta i wsie w znanych filmach Andy J 0 498 03-20-2018, 19:47
Ostatni post: Andy J
  Dobre, a polskie 3 - "Kuracja" Andy J 0 486 01-24-2018, 22:28
Ostatni post: Andy J
  Dobre, a polskie 2 - "Cicha noc" Andy J 0 511 01-09-2018, 21:20
Ostatni post: Andy J
  Polskie miasta: Wrocław. Historia Bez Cenzury Andy J 0 663 12-28-2017, 19:45
Ostatni post: Andy J
  Twardziele Piłsudskiego - Legiony Polskie. Historia Bez Cenzury Andy J 0 471 12-21-2017, 21:55
Ostatni post: Andy J



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości