Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dział: Hands Up
#1
Witam,

jak zapewne każdy wie,że wrzucane są do działu Hands Up,utwory naszych jak i innych producentów. Od ostatniego czasu,widze,że selekcja między Hands Up'em i Hands Up Amatorkami,strasznie opadła. Niech mi ktoś wytłumaczy,bo chyba jestem głupi: jak można wrzucić do działu Hands Up utwór,który nie trzyma się kupy,słychać,że to jest totalna amatorka? Już nie jeden raz się z tym spotkałem. Ja doceniam to,że wrzucacie te utwory,wszystko spoko. Ale róbcie jakąś selekcję,albo "najlepiej" zrobić dział,gdzie wrzucane będzie wszystko,jeden syf. Amatorki,previewy,dema nie wiem co jeszcze. Moim zdaniem,powinna być konkretna selekcja. Nawet przeszedł mi przez głowę,pomysł na tzw: "komisję" która zajmowała by się tym,czy dany utwór powinien być w amatorce,czy nie. Ale przecież,to by w działach była okropna mieszanina.

Tak więc,podsumuję to co napisałem. Patrzcie,słuchajcie do jasnej cholery,co się wrzuca do działu Hands Up! :/

Dziękuję za uwagę,dobranoc

Big Grin



[-] 4 użytkowników podziękowało JinpachiFutushimo za ten post:
  • .DragoN., BarthezJumper, Hard3eat, Rynio
#2
ja nie zajmuję się produkcją muzyki więc nie jestem w stanie wychwycić czy dany utwór fałszuje czy nie bo się na tym nie znam Tongue
jeśli taki utwór spotkasz to rozwiązanie jest proste, kliknij button "Zgłoś" i po problemie Wink



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • JinpachiFutushimo


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oznacz dany dział jako przeczytany DJ Graco 1 420 08-04-2020, 23:34
Ostatni post: DJ Graco
  Nowy dział Ramiz 3 1,288 10-19-2015, 02:43
Ostatni post: Ramiz
  Dział : Teksty Piosenek 99ers 14 2,933 04-01-2014, 21:00
Ostatni post: Nexoss
  Nowy dział: Galeria Jumproxx 3 1,710 04-18-2013, 21:12
Ostatni post: Zlew
  Nowy dział "Inne Mp3" lub ... .DragoN. 15 4,319 12-15-2012, 16:37
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości