Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział
#1
Witam, dzisiaj przeszła mi przez głowę, pewna myśl. A mianowicie, zainspirowany pewną piosenką  
Formacja Nieżywych Schabuff - Chciałabym, chciała   z 1988 roku, natknąłem się z myślą żeby zrobić odrębny poddział w dziale inne gatunki, ewentualnie zrobić nowy dział poświęcony takim utworom.

Według mnie to dobry pomysł, z tego względu że  nie każdy zna wszystkie dawne "Klasyki" a przy czym zapewne zwiększyło by to ruch na forum.  Chodzi mi tu o polską twórczość. 

Oczywiście gdyby przeszedł ten pomysł to w przyszłości można by to rozwinąć. np. Tak jak jest dział 
Hands up i poddział Old

Moja wizja polega na tym samym chciałbym zorganizować coś takiego gdzie np.  będzie dział "Polskie utwory" 
Gdzie to można rozłożyć na utwory tzw. "Klasyki" i aktualne polskie produkcje. 
Gdzie w kolejnych etapach można to szerzej rozszerzyć z zagranicznymi utworami.

Gdyby ten pomysł przeszedł to chciałbym się zajmować jako "Moderator" takim działem. I oczywiście potrzebna mi będzie do współpracy jeszcze jedna osoba żeby to wszystko ogarnąć.

Tak samo proponował bym zrobić Konto na Soundcloud z bannerem "Handsupowo" i tam up-lodować te właśnie wrzucone "Polskie utwory.
Proszę o zapoznanie się z moim pomysłem, i rozważenie go pozytywnie. 



[-] 1 użytkownik podziękował Ramiz za ten post:
  • Nexoss
#2
Co do mnie to tak....

Takie utwory można spokojnie uploadować na forum w dziale "Inne Gatunki Muzyki" pod prefiksem Old.
Ale już jeśli faktycznie już coś ma to być porządnego to raczej można by było zrobić w tymże dziale prefiks "Polskie utwory".
Na pewno nie byłbym za tym żeby zrobić na takie utwory dodatkowego/specjalnego działu ze względu na to, że nie ma praktycznie nic wspólnego z Hands Up czy Happy Hardcore.

Co do konta na Soundcloud. Mam mieszane uczucia z tego względu, że nie wiadomo czy nie przyczepią się tutaj o prawa autorskie to jest raz. Druga sprawa czy po umieszczeniu tych utworów na tym koncie będzie na nie na tyle duży popyt żeby zainwestować w konto premium bo o ile się nic nie zmieniło SC narzuca na darmowym koncie limit do dwóch godzin w plikach na jednym koncie.

Niemniej jednak fajnie, że pojawił się nowy pomysł, który możemy tutaj przedyskutować.

Tyle póki co ode mnie.

Pozdrawiam.




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
#3
Bardzo mało osób słucha czy szuka już takich piosenek tym bardziej na forum poświęconym bardziej klubowych piosenek Wink
I jeszcze do tego dochodzą kolejne kwestie, ruch w tym dziale oraz jakieś regularne świeże uploady bo dział zrobić to nie problem ale aby coś się w nim działo to już wyzwanie.


I Nexoss dobrze powiedział, można by to podłączyć pod "Inne Gatunki Muzyki"



#4
No to może przesadziłem z tym kontem na SC,
Jeżeli uważacie żeby zrobić w dziale "Inne gatunki" to spoko.
Tylko czy wszyscy akceptują ten pomysł i czy on przejdzie ?





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LeMeN - TBA NOWY SINGIEL lemen1989 5 303 01-16-2023, 12:36
Ostatni post: lemen1989
  Oznacz dany dział jako przeczytany DJ Graco 1 411 08-04-2020, 23:34
Ostatni post: DJ Graco
  Nowy czarkoowy 0 415 08-18-2018, 01:22
Ostatni post: czarkoowy
  Nowy Secik! Zapraszam! Dj Orzel 0 389 05-03-2018, 19:10
Ostatni post: Dj Orzel
  Nowy - stary admin Jumproxx 1 1,626 01-04-2015, 14:39
Ostatni post: Simek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości