Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Old Schoolowy kawałek...
#1
Szukam pewnego utworu który chodzi mi ostatnio ciągle po głowie Big Grin
Miał melodię pochodzącego z tego kawałka... Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

i posiadał taki nietypowy vocal, tyle pamiętam. Liczę na Waszą pomoc raz jeszcze ! Big Grin




Signature of Henricsone There was a time, a time when pure music was stuck in my ears. It was the beginning of a dream...
Come into my world, all of you people. Listen to this song...
HU Heart !
#2
ale tez byl w trance czy jak?



#3
Nie, to był Hands up Tongue Zapomniałem dopisać Big Grin




Signature of Henricsone There was a time, a time when pure music was stuck in my ears. It was the beginning of a dream...
Come into my world, all of you people. Listen to this song...
HU Heart !
#4
mało podpowiedzi.. motyw domyslam sie ze refrenu jako takiego, ale nie wiem co to nietypowy wokal? rap? fałsze? disko w polo? Big Grin



#5
Znalazłem kolejny kawałek podobny do szukanego przeze mnie utworu:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Wokal... powiem tak, że nie można było zrozumieć odpowiednio żadnego słowa Tongue parę razy powtarzało się słowo "dżi dżi"...
Miałem wrażenie że był na którymś z forumowych składanek... będę musiał jeszcze raz rzucić na nie okiem




Signature of Henricsone There was a time, a time when pure music was stuck in my ears. It was the beginning of a dream...
Come into my world, all of you people. Listen to this song...
HU Heart !
#6
szczerze powiem, ze nie widze w tych trackach nic podobnego xd ale ten drugi kawałek od 0:55 lead przypomina mi Rocco - One, Two, Three Wink

a dobra teraz już słysze 1:50 dokładnie taki sam. Coś mi świta ale żadnej wersji Hands Up nie kojaze :C

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


2:55



#7
może chodzi ci o Rocco - One Two Three Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
#8
Bartez napisałem to wcześniej.. ale to nie wazne.

MaLu Project - MashUp 2 The 1 (Bootleg Mix) Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


@Henricsone nie zapomniałem o Tobie i oto prosze.. deadman wczoraj wrzucił do tematu bootlegów malu Wink



[-] 1 użytkownik podziękował Paolo za ten post:
  • kickasskev
#9
wiesz że nawet nie zauważyłęm Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs na własny kawałek po 2 os. ? Maximilian Sunyaz 33 6,518 04-26-2013, 20:30
Ostatni post: Maximilian Sunyaz
  Kawałek z TB Samaram 1 823 06-23-2012, 13:15
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości