Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
time maix anitka millenium bootleg for kim

Millenium - Time (Kim Maix 'For Anitka' Bootleg)
Tak wstępnie Wink

[-] 3 użytkowników podziękowało Kim Maix za ten post:
  • .DragoN. , RobBrian , Skrzynek
oo całkiem ciekawie to gra ale brakuje mi tutaj energii ... wydaje się bez życia i jakiejkolwiek energii Tongue

Clapa zmień, bo jest tragiczny. Zobacze resztę, jak będzie full.

Signature of Max R.
hardkick (fills) za glosno na przejsciu, melo moze byc, clap faktycznie przydaloby sie zmienic ;]

nie zmieniaj clapa, tylko go przycisz... albno limiterkiem 'schowaj' Big Grin... bo strasznie wali... mocniej jak kick.
Melo troszku 'znane' takie lekko Hitmenowskie, nie w moim stylu... ale vocalik piekny Smile. Dla mnie 8/10 spokojnie.
@Down
ja jestem uniwersalny Big Grin...
Moj limiter jest widoczenie wyjatkowy... Nie no, h3, podglesnic sie da, to wiadomo, ze sciszyc rowniez nie? , wystraczy glowna krecha w dol przyciac ;D

Limiterem schować? Big Grin Limiter jest do podgłośnienia kawałka ale co ja wiem xD

Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
https://www.facebook.com/Hard3eatFP
https://soundcloud.com/hard3eat

[-] 2 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • Chytry Jaca , DJ Kludu
każdy ma Swoje sposoby ;D ja chowam reverbem

[-] 1 użytkownik podziękował Chytry Jaca za ten post:
  • Ciaster Master
Oo o czym wy piszecie. No chyba gałką volume Big Grin Ewentualnie jak ktoś chce się popisać swoim pro skillem to kompresją Tongue

Nie pasuje mi tu ten Clap, a reszta jest okej. Wink