Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miles & Miles x Tribbs feat. Tiffany Aris - Collide (DawidDJ Remix)
#1
Miles & Miles x Tribbs feat. Tiffany Aris - Collide (DawidDJ Remix)



#2
Sam remixer nie dał w ogóle downloadu pod swoją nutką na yt, ja go kojarzę bo miałem fazę 2018-2020 na tego typu produkcje jakiś śmiszny house nie house, etc, ale szczerze mówiąc przestałem to śledzić na rzecz Hands Upu i ostatnio trance.
Jest to o wiele lepsze dla mnie choć pan Dawid robi robotę jeśli chodzi o House, ale Hands Up, n onie, nie, jak od czasu do czasu coś zrobi, ten ostatni jego remix jest nawet nawet, ale np Alan x Walkers - Unity (DawidDJ Remix) to jakaś masakra...
Ale po pierwsze to gość skupia się głównie na houseu jeśli chodzi o swoją muzykę, więc ja nie mam tu nic do zarzucenia.
Od jakiegoś roku przestał albo bardzo rzadko daje download pod swoimi produkcjami i ciężko od niego wyciągnąć link do pobrania.
Radziłbym tobie napisać do niego na fb w tej sprawie.



#3
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

proszę Big Grin 
pozdrawiam, DawidDJ



[-] 2 użytkowników podziękowało thewitcher69 za ten post:
  • BART, DJ Graco
#4
Wielkie dzięki za opinię DJ Graco! Wink o downloady wystarczy napisać na pw a nie marudzić ;p



[-] 1 użytkownik podziękował thewitcher69 za ten post:
  • DJ Graco
#5
@thewitcher69 czyżby Pan DawidDJ We własnej osobie?
Kiedyś jeszcze zrobiłeś hands upowy remix Danza Kuduro o ile pamiętam i tobie to też wyszło dobrze. Jedynym tym nie udanym remixem wg mnie to było wlaśnie Unity.
No i ja również dziękuję za remix poczęstuje się Big Grin



#6
Thank you so much Big Grin





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hixxy vs. DJ Pulse feat. Laura Mac - Million Miles Smirnoff 0 141 05-15-2023, 16:48
Ostatni post: Smirnoff
  Robert Miles - Children (George Vedort 'TRBB' Bootleg Mix) Patryk 4 387 05-11-2023, 08:03
Ostatni post: winmap
  Robert Miles - Children (George Vedort 'TRBB' Bootleg Mix) Smirnoff 2 220 05-11-2023, 03:12
Ostatni post: Smirnoff
  Hixxy vs. DJ Pulse feat. Laura Mac - Million Miles Smirnoff 0 147 04-04-2023, 17:25
Ostatni post: Smirnoff
  Hixxy vs. DJ Pulse feat. Laura Mac. - Million Miles Smirnoff 0 151 03-14-2023, 18:25
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości