Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mash-Up Bootleg Remix
#1
Mam do was pytanie jeżeli mam dwa kawałki dajmy na to kawałek A i kawałek B( remix X) to jeżeli chce połączyć utwór A z refrenem( Leadem ) kawałka B (remix X )
to mam to podpisać jako Mash-Up badz Edit ale jak np. A vs. X (... Edit/Mash-up ) ?
Mam nadzieje że jakoś to wyjaśniłem :p



[-] 1 użytkownik podziękował jake-long za ten post:
  • Eleman
#2
W sumie pan niezły temat poruszył Big Grin

JA sam się często zastanawiałem nad prawdziwą definicją tych słów, między innymi edit/remix i czym to się różni, w ogóle jak tytułować mush-upy, ostatnio modna jest praktyka tytułowania mixów/maush-upów połączeniem tytułów utworów składowych czy inne tego typu, wgl dzięki wielkie za ten temat, też mnie ciekawi to wszystko Big Grin




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




#3
Powinieneś to podpisać jako Mash-Up,bootleg to użycie jakiegoś fragmentu innego utworu do którego doklejasz własne brzmienia(kick,bass itp) a mash-up to po prostu połączenie kilku różnych utworów bez żadnych twoich brzmień Big Grin Mniej więcej xD

A edit zwyczajna radiówka raczej Big Grin Krótsza wersja kawałka




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • Eleman, jake-long
#4
(03-30-2014, 19:44)Hard3eat napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Powinieneś to podpisać jako Mash-Up,bootleg to użycie jakiegoś fragmentu innego utworu do którego doklejasz własne brzmienia(kick,bass itp) a mash-up to po prostu połączenie kilku różnych utworów bez żadnych twoich brzmień Big Grin Mniej więcej xD

A edit zwyczajna radiówka raczej Big Grin Krótsza wersja kawałka

Ja tam słyszałem że Butelek, to po prostu nielegalny remix, czyli w sumie się zgadza z tym co napisałeś, a propos Edita - to chyba o radio edit mówisz, bo ja nie raz widuję remixy podpisane "ktoś tam edit" a normalny remol jak każdy inny...Hmm..kto powinien ogarnąć to nazewnictwo...




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Everything But The Girl vs. ATB - 9 PM And Still Missing (Macca Mash Up) Smirnoff 0 293 08-18-2023, 04:22
Ostatni post: Smirnoff
  Corona vs. Tiesto - Lethal Rhythm (Macca Mash Up) Smirnoff 0 135 08-18-2023, 04:03
Ostatni post: Smirnoff
  Geetar Hero - Everybody's Free (Alan Benn Mash Up) Smirnoff 1 224 04-28-2023, 12:46
Ostatni post: Smirnoff
  Zombie Nation x Set Me Free - Alan Benn Mash Up Smirnoff 1 263 04-10-2023, 10:20
Ostatni post: BarthezJumper
  Calvin Harris, Ellie Goulding - Miracle (Garbie Project Mash Up) Sample Smirnoff 0 478 03-14-2023, 17:57
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości