Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs na własny kawałek po 2 os. ?
#10
Nie wiem, zobaczymy kto się zgłosi.



#11
To moze 'inaczej' cos ala 'voice of Poland' ? panowie niebiescy beda naszymi opiekunami, i w czasie tworzenia projektu, powiedza co jest zle, badz sami cos pomoga ? Big Grin




#12
Ale "panów niebieskich" jest za mało a każdy musiał by mieć swojego opiekuna.



#13
zawsze 1 niebieski moze wziac pod skrzydla kilku 'mlodych producentow'.. :] .. dobieranie 'par' losowo, bedzie troche dziwne... polowa bd plakac, ze 'robila z jakims nieogarem' Big Grin



#14
Opcja 1.


Ale wiesz, taki "niebieski" jednemu może pomóc bardziej innemu mniej więc bez sensu jak dla mnie. Nie lepiej po prostu podzielić uczestników na 3 grupy ?
1. Mało doświadczeni
2. Średnio zaawansowani
3. Doświadczeni

Grupa 1wsza miała by w collabie osobe z grupy 3, a grupa 2 osobe z grupy drugiej.


Opcja 2.

Jeśli by kilka osób z "niebieskich" zgłosiło się do konkursu to możemy zrobić opcję z opiekunami, ale tylko wtedy kiedy każdy normalny użytkownik tz bez rangi "hands up maker" miał by swojego przydzielonego opiekuna.



#15
ale wy kur#a wymyslacie xDDD



[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • DJ Kludu
#16
po co sobie komplikować życie? z drugiej strony taki konkurs długo by trwał bo zrobienie dobrego kawałka zajmuje trochę czasu ...
Ja bym został przy tym 'Pojedynku Producentów" i w nadchodzącej edycji zrobił jakiś darmowy relek (ktoś daje rmx pack własnego utworu a wy remixujecie)



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Skrzynek
#17
Oj Nie tylko nie 'rmx pack wlasnego utworu' ... 3/4 producentow tutaj ogarnia spokojne klimaty... ja wole 'szalony vocal' - w stylu roba.. Big Grin



#18
Bo opcja z collabem jest jak dla mnie bardzo ciekawa.
To po prostu zostańmy przy tym żeby najpierw zebrać uczestników a później Jury połączy ich w pary żeby sami nie mogli wybierać, da im się miesiąc na wyprodukowanie własnego kawałka co Wy na to ? ogłosimy konkurs dzisiaj, zapisy będą do końca kwietnia a oddanie trackow bedzie 1wszego czerwca pasuje ?;d





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs z nagrodą Kolejoman 2 640 01-07-2019, 22:35
Ostatni post: Kolejoman
  Old Schoolowy kawałek... Henricsone 14 2,168 12-03-2014, 19:20
Ostatni post: Paolo
  Konkurs (Bitwa Producentów) Bryan 0 1,117 05-20-2014, 13:33
Ostatni post: Bryan
  Wyniki konkursu "Konkurs na track z collabie" Maximilian Sunyaz 0 1,351 06-05-2013, 23:41
Ostatni post: Maximilian Sunyaz
  Konkurs na TRACK w COLLABIE zapraszam ! Maximilian Sunyaz 17 4,604 05-04-2013, 12:37
Ostatni post: Max R.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości