Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cascada - Pyromania (Rom Bayth Remix)
#1



[-] 4 użytkowników podziękowało StefanField za ten post:
  • arekcsw, DJ RaduS, lesbolover, Michuxfcb
#2
Rom Bayth, Mob Rayth co następne? ludzie wymyślcie swoje oryginalne ksywki a nie nawiązujcie do kogoś innego!!



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Nawet fajnie, ale nie zabieram, bo podróba Maytha z dawnych lat Tongue



[-] 1 użytkownik podziękował 2bych za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(05-16-2015, 11:25).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Rom Bayth, Mob Rayth co następne? ludzie wymyślcie swoje oryginalne ksywki a nie nawiązujcie do kogoś innego!!

Nie spinaj się to ja, ta seria trwa od pół roku a Ty pod każdą podróbką jakiegoś producenta się srasz jakby Ci rodzine pozabijali. Dowiedz się najpierw na ten temat a potem się wypowiadaj i nie wiem kto to tu przeniósł ale jak to brzmi jak amatorka to cały dział HU tu przerzućcie. Mi-To ma 12,5 tys. odtworzeń i 50 lików i wciąż rośnie więc możesz wyczekiwać innych kawałków z pod podobnych labelów. A co do Moba Raytha to Tunerz Inc. abo ONE! TWO! jak kto woli. Czasem można coś się dowiedzieć zanim się zacznie spinać dupę. Dziękuje za wysłuchanie



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • arekcsw, Michuxfcb
#5
To jest masakra co Beatnoiser robi , dobre tracki technicznie przerzuca do amatorki Smile Chyba 2 słonie ci nadepnely na sluch




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#6
wiem, że to Ty bo na SC widziałem że to ty wrzuciłeś Wink
"Sram" pod każdą podróbką bo nie potraficie wysilić swoich szarych komórek aby wymyślić coś oryginalnego tylko potraficie zmyślać i podrabiać, jak to H3 nazwał przez takie osoby ten gatunek wymiera bo nie ma nic nowego, żadnego odświeżenia

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(05-18-2015, 13:16).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
wiem, że to Ty bo na SC widziałem że to ty wrzuciłeś Wink
"Sram" pod każdą podróbką bo nie potraficie wysilić swoich szarych komórek aby wymyślić coś oryginalnego tylko potraficie zmyślać i podrabiać, jak to H3 nazwał przez takie osoby ten gatunek wymiera bo nie ma nic nowego, żadnego odświeżenia

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

to było do ludzi którzy cały czas podrabiają kogoś a nie którzy chcą odwzorować czyjś styl w ramach nauki nawet czy pokazania swoich umiejętności, jak sobie raz na pare miesiecy coś wypuszcze z podrobionego stylu to Hands Up nie upadnie, przesada i tyle, w każdym razie w amatorce powinny leżeć tracki słabe technicznie a nie takie jak sobie mod czy admin wymarzy bo mu sie podoba albo nie podoba coś, nie chce mi się kłócić więcej bo to nie ma sensu, inni jakoś pochwalą, że podobne, że fajnie się słucha ale nie... ta polska mentalność, narzekać na wszystko najlepiej



[-] 3 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Simek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cascada - Because The Night (Bassrockerz Remix) BigDaddy 1 256 02-28-2024, 19:24
Ostatni post: D_ios_mix
  Da Pumperz - Pu Po Na Ne (Cascada Remix) Davidddos 3 409 01-21-2024, 14:04
Ostatni post: handsuprage
  Cascada - One More Night (Mike Wind vs DJ Roxx Remix) Davidddos 1 370 12-27-2023, 11:02
Ostatni post: Speedman
  Cascada - A Neverending Dream (The Real Booty Babes Remix) Smirnoff 2 196 04-09-2023, 17:22
Ostatni post: winmap
  Cascada - One More Night (Unreal Project Remix Extended) unrealsignme 0 198 03-09-2023, 08:11
Ostatni post: unrealsignme



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości