Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bayera - Tylko Ja i Ty (Warriorz! 'X-Mas Bonus' Extended Remix)
#1

Download only for logged users. Please login or register





[-] 6 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • BarthezJumper, michal93, Michuxfcb, sergeron, Smirnoff, winmap
#2
No to jak prawie zawsze z wyjątkami wycinając ten vocal był by dla mnie sztos.
Za vocal nie oceniam.
Za resztę mega sztos.
9/10



[-] 2 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#3
Bayera - Tylko Ja i Ty (2023)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Bayera
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Bayera - Tylko Ja i Ty (Official Video)



[-] 2 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#4
Dzięki za robotę, tym razem nie podeszło.
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale Twój kick'acz od jakiegoś czasu taki jakiś przytłumiony jest, prędzej jakoś więcej powera w nim było




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#5
Powtarzam i będę powtarzał że 99ers jest Niezniszczalny i on mi najbardziej w gusta trafia i nie tylko mi .



[-] 1 użytkownik podziękował Kito za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(12-27-2023, 11:57)Kito napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Powtarzam i będę powtarzał że 99ers jest Niezniszczalny i on mi najbardziej w gusta trafia i nie tylko mi .

W takim razie żadna strata, że nie powstanie już nic nowego od W!, zgodnie z tym, co zdecydowałem już wcześniej.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Płakał nie będę, Był 89ers szacun, jest 99ers szacun, jestem szczery. 99ers to raz na miesiąc coś zrobi...ale jak zrobi to ......ho ho ho



[-] 1 użytkownik podziękował Kito za ten post:
  • Michuxfcb
#8
(12-27-2023, 12:12)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-27-2023, 11:57)Kito napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Powtarzam i będę powtarzał że 99ers jest Niezniszczalny i on mi najbardziej w gusta trafia i nie tylko mi .

W takim razie żadna strata, że nie powstanie już nic nowego od W!, zgodnie z tym, co zdecydowałem już wcześniej.

Strata będzie ogromna, bo obecnie mało kto robi albo zapomnieli już jak powinien brzmieć stary dobry HU, coraz więcej produkcji w tym dziale z HU nie ma nic wspólnego niestety Sad no albo jest po prostu słaba. Ja tam za jakiegoś mistrza się nie uważam, bo są lepsi ode mnie.




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Max Gee!
#9
Uważam , ze nie powinieneś przestawać produkowac a iść do przodu ciągle . Po co sie przejmować krytyką Wink to Cię powinno bardziej motywować do tego by się rozwijać i iść naprzód Smile aranzacja bardzo dobra jest i melo Smile no ja osobiscie srednio lubie Hands Up z Vocalami disco polo aleno brzmi to dobrze tak czy siak




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  B-Charme - This Is My World (WARRIORZ! 2024 Extended Remix) Max Gee! 1 151 1 godzinę temu
Ostatni post: 99ers
  B-Charme - This Is My World (WARRIORZ! 2024 Remix) Max Gee! 1 84 Wczoraj, 23:02
Ostatni post: lemen1989
  Divina - In The Night (WARRIORZ! 2024 Extended Remix) lemen1989 9 454 04-22-2024, 19:13
Ostatni post: D@n PE
  Divina - In The Night (WARRIORZ! 2024 Remix) lemen1989 1 168 04-14-2024, 13:09
Ostatni post: Smirnoff
  Top Girls - Taniec To Rozmowa (Warriorz! 2024 Extended Remix) sander 3 243 04-07-2024, 09:49
Ostatni post: AlphaStar!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości