Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet, piractwo itp.
#2
Już były takie pomysły jak ACTA na przykład, tyle, że zawsze były tłumione przez protesty etc. Ja myślę, że prędzej czy pózniej wejdzie w życie konkretna ustawa przeciwko piractwu i będziemy mieli hu*a do gadania. Jeśli chodzi o mp3 do kupna i pliki przestające działać po 24h np, to byłby to całkiem niezły pomysł (tzn beznadziejny patrząc oczami pirata, któremu zbierałyby się w tym momencie łezki Big Grin). Z jednej strony to dobrze, bo więcej by szło do artystów za ich pracę, z drugiej strony ograniczałoby to swobodę i ludziom mniej zamożnym np byłoby ciężej z ogarnięciem muzyki (wiem, wiem, zawsze można ograniczyć pobieranie...). Wracając do plików działających np 24h. Ide o zakład, że po niedlugim upływie czasu, zostałyby rozgryzione przez hackerów, po czym udostępnione by zostały programy łamiące tą blokadę w licencji np: freeware (chociaż niee, chyba mnie za bardzo poniosło, bo dobre serwisy z programami raczej czegoś takiego nie uploadowały... ale i tak zresztą by szło skądś pobrać, tak myśle..) Big Grin

Takie jest moje spojrzenie na to Big Grin

Noi Jjeśli weszło by coś takiego, to może wyleczyłbym się z mojego uzależnienia od ściągania xD hahhaa



[-] 3 użytkowników podziękowało Krzychowsky za ten post:
  • BarthezJumper, DJ Kludu, Jumproxx


Wiadomości w tym wątku
Internet, piractwo itp. - przez Jumproxx - 05-09-2013, 09:36
RE: Internet, piractwo itp. - przez Krzychowsky - 05-09-2013, 11:55
RE: Internet, piractwo itp. - przez Jumproxx - 05-09-2013, 16:15
RE: Internet, piractwo itp. - przez zuzamen22 - 02-11-2015, 20:28
RE: Internet, piractwo itp. - przez cronaldo10 - 06-08-2015, 20:42

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piractwo w Polsce, alkohole, rowery i muzyka + diss na ateistów - Czarne Owce Show #7 Nexoss 0 664 09-29-2015, 11:12
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości