Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-Partment feat. Kandy - Hang On (Kris McTwain Remix)
#2
Najlepszy remix od Krisa dla mnie i jego zapamiętam z tej nutki także zapamiętam go z nutki ''Stuck on replay'' ale tam od jego oryginału chyba trochę lepszy był remix dj tht.
Podsumowując upload od Nexossa do oldów sprzed paru dni to wszystko mam chyba oprócz 1 czy 2 nutek, 2 podmieniłem bo lepsza jakość.
Nutki z tego uploadu takie jak:
DJ THT meets Scarlet - Live 2 Dance (Extended Mix)
Dj THT feat. Angel Lyne - Out Of My Mind (Extended Mix)
DJ Imprezive & Purple Punkz - Mailbox (Kompulsor Remix)
DJ Remx - Keep On Moving (DJ Gollum Remix Edit)
Elwina feat. The Phat Mack - Chocolate Love (Klubbdropz Remix)
E-Partment feat. Kandy - Hang On (Kris McTwain Remix)
według mnie świadczą o tym że hands up z obecnej dekady (a te tracki nawet się nie znalazły w moim top 30 - wątek na forum) stoi na wyższym poziomie niź klasyki.
Tak naprawdę to handsupem na całego zainteresowałem się jesienią 2011 i wiosną 2012 - wtedy na dysku miałem najwyżej kilkaset nutek (więcej słuchałem i nagrywałem np z technobase fm, techno4ever, pulsradio czy woed) to teraz mam około 20000 - czyli widać że nutki z 2011, 2012 roku a póżniej z 2013 roku mną zawładnęły - dlatego uważam że te lata były najlepsze, natomiast hands up który mi się podoba to od roku powiedzmy 2005 do dzisiaj, klasyki sprzed 2005 roku dla mnie w większości są po prostu nudne (ale wtedy mi się mogły podobać).
Generalnie w 2012 roku powstał najlepszy track Megastylez - Take back to the Dancefloor lub Rescue me a jesienią 2014 roku wg mnie został wydany najlepszy hands up relek - Restlezz i Tribune - Fun & Celebration, 6 czy 7 remixów każdy super a 3 to mega petardy.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, Nexoss


Wiadomości w tym wątku
RE: E-Partment feat. Kandy - Hang On (Kris McTwain Remix) - przez Kolejoman - 01-21-2017, 18:46

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Scarlet - Your Love Is My Drug (Kris McTwain & B-Tastic Remix) Smirnoff 0 134 12-24-2023, 03:15
Ostatni post: Smirnoff
  N-Finity - Someone Like You (Kris McTwain Mix) BarthezJumper 0 116 10-22-2023, 13:28
Ostatni post: BarthezJumper
  Kandy Junkies - Do It To It (SM Project Remix) Smirnoff 1 556 09-19-2022, 10:20
Ostatni post: winmap
  Kandy Junkies - Do lt To lt (Bonkerz Remix) syryk 4 758 07-18-2022, 23:21
Ostatni post: Smirnoff
  Freedom - Hang On 2K22 (BassMan & DJ Arek HandZ!Up Extended Mix) Smirnoff 1 664 04-27-2022, 19:57
Ostatni post: D@n PE



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości