Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Refleksje Habbiego
#7
Na samym początku chciałbym powiedzieć że fajnie widzieć że ktoś jeszcze słucha takich starych i nie oszukujmy się mało dopracowanych numerów jak 'Broken Mind' (:

Co do samego tematu...przyznaję że może trochę przesadziłem z tymi 'kretynami' ale ostrzegałem że jest to tylko i wyłącznie moje zdanie <:

Teraz tak,jedną z rzeczy których chciałem się dowiedzieć poprzez napisanie tego tematu,to co o tym całym 'podrabianiu' sądzą sami słuchacze.I tak jak myślałem wielu z was kompletnie nie przeszkadza to że słyszycie ten sam styl od tylu lat.Co więcej,nawet wam się to podoba (; Czy to źle czy nie?...jak sam napisałeś każdy ma swoje zdanie i co bym nie powiedział to i tak tego nie zmienię,więc nie będę z tym walczyć.Ale...chciałbym sprostować jedną sprawę...mówiąc o 'zmianach' nie miałem na myśli zapożyczania patentów np: z big room-ów,trap-ów itd. absolutnie nie (Chociaż osobiście nic do tego nie mam i myślę że brzmi to dość ciekawie jeżeli jest to zrobione w fajny sposób).Jedyne co mnie boli w tej całej 'scenie' jak to wielu z was na to mówi..to to że brak tu jakiejkolwiek świeżości...ciekawych,nowych i interesujących brzmień/rozwiązań...Za każdym razem jak słyszę tego samego kicka od THT czy te bellsy to mnie krew zalewa...ileż można.
Ahh...a może po prostu to ze mną jest coś nie tak i tylko mi przeszkadza słuchanie tego samego bez przerwy (: No nic,jeżeli ktoś chce jeszcze się podzielić swoim zdaniem to zapraszam-y Big Grin




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • Crazz


Wiadomości w tym wątku
Refleksje Habbiego - przez Hard3eat - 04-12-2015, 21:28
RE: Refleksje Habbiego - przez Arti - 04-12-2015, 23:22
RE: Refleksje Habbiego - przez Ramiz - 04-12-2015, 23:26
RE: Refleksje Habbiego - przez tortain - 04-13-2015, 00:25
RE: Refleksje Habbiego - przez Eleman - 04-13-2015, 09:34
RE: Refleksje Habbiego - przez Crazz - 04-13-2015, 19:34
RE: Refleksje Habbiego - przez Hard3eat - 04-13-2015, 20:57
RE: Refleksje Habbiego - przez Eleman - 04-13-2015, 21:35
RE: Refleksje Habbiego - przez Simek - 04-13-2015, 21:59
RE: Refleksje Habbiego - przez tortain - 04-13-2015, 22:29
RE: Refleksje Habbiego - przez Eleman - 04-13-2015, 22:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości