Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowego działu
#1
Siemka, to może taka mała propozycja nowego działu odemnie, dział o nazwie grafika żeby ktoś kto tworzy grafikę mógł się pochwalić awatarami, sygnaturkami, plakatami, layoutami, dodatkowo jeśli by ktoś chciał np tego typu rzecz jak avatar albo sygnaturę to mógł by ktoś takiej osobie coś wykonać od serca albo za thanks Smile oczywiście to moja propozycja tego a resztę zostawiam w rękach admina oraz moderatorów.

Pozdrawiam Bryan Candys




Signature of Bryan Zapraszam do klikania Lubię To na moim anPage Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#2
Mi się wydaje że grafiką na tym 4um praktycznie nikt się nie zajmuje tam tylko NENO chwalił się swoimi pracami ale nikt więcej i dlatego myślę że taka propozycja mogłaby być po prostu nie opłacalna bo to jest 4um typowo muzyczne.



[-] 1 użytkownik podziękował BeatNoiser za ten post:
  • DJ Kludu
#3
No tak ale ja też zajmuje się grafiką Tongue Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
;p może jeszcze ktoś się pochwali kto wie Big Grin




Signature of Bryan Zapraszam do klikania Lubię To na moim anPage Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#4
według mnie dział jest zbędny gdyż będzie on stał praktycznie pusty. Na forum nie mamy grafików aby pokazywali swoje prace i równocześnie robili ewentualne avatary lub sygnaturki innym (przynajmniej nie spotkałem się z żadnym).
NENO zajmuje się grafiką lecz nie w PS czy GIMP'ie lecz on rysuje na kartkach.

Jeżeli znalazło by się kilku grafików którzy będą wykonywali zamówienia to taki dział mogę zrobić.
Głównie chodzi o to aby dział nie stał pusty, bo po co trzymać taki dział?

ForWard dobrze powiedział, to jest forum typowo muzyczne a nie jakiś tam wielomatyk więc wątpię aby był ruch w takim dziale.



#5
Oczywiście to była tylko propozycja Smile a więc jeśli ktoś z użytkowników jest grafikiem proszę o wpisywanie się w temacie Smile




Signature of Bryan Zapraszam do klikania Lubię To na moim anPage Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#6
Hmm, gdyby było więcej osób zajmujących się grafiką to jak najbardziej okej ; )
Ale póki co proponuję zrobić tak jak neno, w dziale hyde park założyć temat z Twoimi pracami i dopisac ze wykonujesz tez prace na zamówie Wink
tam by ludzie mogli pisac prosby i zarazem oceniac Twoje prace Smile



#7
TEORETYCZNIE... grafiką również się zajmuję. (Wszystkie Coverki do swoich nutek wykonałem sam) ale po prostu nie mam na to czasuTongue Ostatnio głównie praca, dom, praca, muzyka, praca, dom... tak bezwstydnie rutynowo;> Jeżeli jednak oferujesz pomoc przy grafikach, avkach itd wg. mnie logiczniejszym rozwiązaniem jest umieszczenie stosownego tematu w ,,Piaskownicy"Smile Na pewno wielu potencjalnych słuchaczy lubi się czasem wyróżnić z tłumu nie?Tongue



[-] 1 użytkownik podziękował NENO za ten post:
  • DJ Kludu
#8
Moim zdaniem w piaskownicy często taki dział jest po prostu nei zauważany, więc to jest bez sensu. Sam kiedyś założyłem temat, jednak nikt się nie zgłasza. Patrząc jednak na ilość grafików po prostu nie ma sensu otwierać działu, bo będzie tam trzy, cztery tematy. Jak widać na tym forum graficy nie mają łatwego życia. : )

btw. tak, możecie mi wręczyć łopatę. XD



[-] 1 użytkownik podziękował Criss. za ten post:
  • DJ Kludu


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja odnośnie dzialłu UK Hardcore DJ Graco 4 827 05-24-2021, 10:06
Ostatni post: .DragoN.
  Propozycja archiwum releases w koszu DJ Graco 1 441 09-19-2020, 11:39
Ostatni post: .DragoN.
  Propozycja :Nowe emotikony 99ers 5 1,361 12-13-2015, 22:56
Ostatni post: 99ers
  Propozycja nowej rangi Henricsone 9 2,286 08-30-2012, 15:10
Ostatni post: .DragoN.
  Propozycja nowego konkursu DJ Arix 7 2,060 06-20-2012, 20:30
Ostatni post: Duanta



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości