Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa Steam
#1
Zapraszam do grupy steam naszej społeczności:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Będę starał się umieszczać na niej ciekawe informacje związane z grami, a także będę informował o możliwości zdobycia tanich lub darmowych gier na steam.

Wszelkie pytania związane z grami i steam'em można do mnie kierować już w samej grupie.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych.



#2
ja posiadam swój steam, można by to zrobić, ale myslę że to nie jest platforma odpowiednia dla promowania Tongue



#3
Nie chodzi mi o typową promocję forum, ale wygodny dodatkowy sposób kontaktu dla graczy, oprócz tego można robić grupowe giveaway'e niepotrzebnych kluczy steam, i można dodawać info o możliwym zdobyciu darmowych gierek na steam. Taka moja propozycja zeby nie spamować na forum hands up'u rzeczami związanymi z grami.

Jak będzie oficjalna zgoda administracji na wykorzystanie nazwy handsupowo.pl w nazwie grupy steam to mogę założyć i ją potem prowadzić, dodawać info o możliwości zdobycia gierek na steam za darmo lub w bardzo niskiej cenie.



#4
Ja jestem za, również posiadam steam i myślę, że jest to dobry pomysł.



#5
[Obrazek: file.html]



#6
jeśli tylko masz ochotę to zakładaj konto Wink również mam steam więc z chęcią dołączę Wink



#7
Dobry pomysł, można pograć w cs'a Big Grin




Signature of Diven BEST Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<3
#8
Grupa założona Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Zapraszam chętnych do dołączenia.

Edytuję także pierwszy post i tam też umieszczę link.



#9
dobrze, że zmieniłem avatar na swoim steam, bo do dziś też miałem ustawione to samo logo handsupowo co jest na grupie Big Grin







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości