Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łzy - Narcyz (WaveF!rez Hands Up! Remix)
#1
Łzy - Narcyz (WaveF!rez Hands Up! Remix)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 4 użytkowników podziękowało mp3MANIAslovakia za ten post:
  • dj arek, Eleman, Ramiz, Skrzynek
#2
niezleWink



#3
jak 'wyciąłeś' vocal?



#4
@upjak slychac vocal nie jest wyciety Smile.
nakladasz na piosenke eq(w mixerze) i wycinasz dol, oraz torche srodka, reszte jak wolisz (sprawdzasz czy dobrze gra)

Ogolnie traczek z pompa! Big Grin



#5
Boże ;< Polski język, vocal, nie nadaję się do HU jak i do szeroko pojętej muzyki klubowej ;<




Signature of DJ Kludu
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

POLECAM!


#6
Dzieki dzieki Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował WaveFirez za ten post:
  • Eleman
#7
(05-05-2013, 13:44)DJ Kludu napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Boże ;< Polski język, vocal, nie nadaję się do HU jak i do szeroko pojętej muzyki klubowej ;<

Za te słowa chętnie bym ci jakąś krzywdę zrobił....
Jak tak nie lubisz języka polskiego, polskiej muzyki itp. to se wyjedź do szwabów lub gdziekolwiek indziej. I wgl zastanów się czemu to piszesz po polsku...

Chłopak się postarał, ludzie starają się coś robić po naszemu, i są z góry przez to dołowani i hejtowani...boże co za kraj. Trzeba wspierać rodzimą muzykę, przemysł muzyczny, promować, pomagać w wybiciu się, a nie krytykować bo nasze...jak my lubimy za przeproszeniem s*ać do własnego gniazda....

To że na razie większość zaczyna od remiksowania discopolo, nie musi oznaczać od razu że są źli. Profesjonalna acapella kosztuje, a większość polskich łatwodostępnych i darmowych to DP, nic nie poradzisz, niektórzy radzą sobie jak mogą, np. filtrując wokale z innych utworów.

Jednym z moich największych marzeń jest to, by handsup bo angielsku, szawbsku i w każdym innym języku stracił na znaczeniu, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, chciałbym, aby Polska wydała na świat setki dobrych producentów muzyki klubowej, HU w szczególności, by to tu organizowano największe eventy na świecie, by to do nas przyjeżdżali na koncerty, chciałbym, by to w polskich wytwórniach wydawano HU, a nie odwrotnie.

Marzenie wydaje się mało realne, ale wg mnie nie jest kompletnie niemożliwe do zrealizowania.
Jednakże takowym się staje, gdy tacy jak ty Kludu, krytykują za robienie muzyki po polsku, szczególnie tutaj, bo być może duża część tych przyszłych wielkich producentów jest właśnie na tym forum...kto wie...

PS: Dziękuje wszystkim, którzy przeczytali moje wypociny, i dały im one coś do myślenia Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • Nesther, Ramiz
#8
(07-24-2013, 07:38)Eleman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Za te słowa chętnie bym ci jakąś krzywdę zrobił....
Jak tak nie lubisz języka polskiego, polskiej muzyki itp. to se wyjedź do szwabów lub gdziekolwiek indziej. I wgl zastanów się czemu to piszesz po polsku...
Jak dasz rade zrobić mi krzywdę, to dawaj, zapraszam Wink
Nie powiedziałem, że nie lubię języka polskiego, powiedziałem, że język polski nie pasuje do Hands Up'u i muzyki klubowej, mało kto go zna poza granicami naszego kraju, mało kto rozumie.
Dlaczego piszę po polsku ? Bo to mój ojczysty język ? Bo jestem POLAKIEM i dlatego też nie wyjadę do szwabów, ani nigdzie indziej ? Bo jestem POLAKIEM i jestem z tego dumny, ale mój drogi w zły sposób zrozumiałeś mój post Smile

(07-24-2013, 07:38)Eleman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Chłopak się postarał, ludzie starają się coś robić po naszemu, i są z góry przez to dołowani i hejtowani...boże co za kraj. Trzeba wspierać rodzimą muzykę, przemysł muzyczny, promować, pomagać w wybiciu się, a nie krytykować bo nasze...jak my lubimy za przeproszeniem s*ać do własnego gniazda....

(...) - to było mało ważne wiec wyciąłem xD

Jednym z moich największych marzeń jest to, by handsup bo angielsku, szawbsku i w każdym innym języku stracił na znaczeniu, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, chciałbym, aby Polska wydała na świat setki dobrych producentów muzyki klubowej, HU w szczególności, by to tu organizowano największe eventy na świecie, by to do nas przyjeżdżali na koncerty, chciałbym, by to w polskich wytwórniach wydawano HU, a nie odwrotnie.

Marzenie wydaje się mało realne, ale wg mnie nie jest kompletnie niemożliwe do zrealizowania.
Nie oszukujmy się, takiego czegoś nie będzie.
Język polski jest używany tylko w naszym kraju i tylko przez Polaków, mało kto więcej go rozumie, wiec się po prostu nie sprzeda.
Właśnie dlatego twierdzę, że język polski nie nadaje się do szeroko pojętej muzyki klubowej (w tym HU), ponieważ nie wybije się gdzieś wyżej bo nikt inny tego nie zrozumie oprócz Polaków, a często to sam motyw jest git, tylko ten vocal nie pasuje. Wątpię, że przy aktualnej polityce naszego kraju uda się nasz język "rozsławić" gdzieś dalej, więc marzenie nierealne Wink
"Trzeba wspierać rodzimą muzykę, przemysł muzyczny, promować, pomagać w wybiciu się, a nie krytykować bo nasze..." Ja go mogę promować, bo track ogólnie nie jest zły, ale ten vocal jest zły i on mu psuje cały kawałek. Ja wspieram rodzimą muzykę i przemysł muzyczny chyba odpowiednio, chyba mi nie zarzucisz, że tego nie robię ? Choćby przez projekt Back To Hands Up, czy teraz przez Handsupowo Session, od zawsze lubialem promować Polaków i dalej to robię i będę robił, więc nie zarzucaj mi takich rzeczy.
My już mamy setki świetnych producentów, tylko trzeba ich wypromować spod tego całego gówna które leci w radiach i remizach/"klubach".
(07-24-2013, 07:38)Eleman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
To że na razie większość zaczyna od remiksowania discopolo, nie musi oznaczać od razu że są źli. Profesjonalna acapella kosztuje, a większość polskich łatwodostępnych i darmowych to DP, nic nie poradzisz, niektórzy radzą sobie jak mogą, np. filtrując wokale z innych utworów.
(...) - zacytowałem tączesc wczesniej
Jednakże takowym się staje, gdy tacy jak ty Kludu, krytykują za robienie muzyki po polsku, szczególnie tutaj, bo być może duża część tych przyszłych wielkich producentów jest właśnie na tym forum...kto wie...
Ja nigdzie nie napisałem, że ktoś kto zaczyna od remiksowania Disco Polo jest zły. Jeśli tak, to pokaż mi gdzie Wink Profesjonalna acapella nie kosztuje tak wiele, wystarczy chcieć i poszukać. Na JUTUBE, FEJSBÓKU, wszędzie, gdziekolwiek, jest masa vocalistów którzy by chcieli się wybić. Wystarczy napisać i zagadać Wink
Może są na tym forum przyszli wielcy producenci, jeśli tak to bardzo się ciesze i powodzenia, ale nie oszukujmy się, nie remiksujcie Polskich utworów! Jeżeli chcecie tekst w naszym pięknym języku, to napiszcie go sobie od początku sami i zróbcie oryginał, nie remix/bootleg, bo wtedy to wypada zupełnie inaczej i z reguły lepiej. Przecież jest kilka, ba, kilkadziesiat dobrych tracków HU z Polskim vocalem sprzed lat, ale to nie były żadne remixy i bootlegi tylko normalnie oryginały i to dzięki nim miały milion razy większe szanse na wybicie się Wink

Z mojej strony to narazie tyle, udanego weekendu Wink
A jeżeli dalej chcesz mi zrobić jakąś krzywdę, to napisz na PW, dam Ci adres xD Big Grin




Signature of DJ Kludu
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

POLECAM!




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Narcyz Hpnotic and Jordan Grace - Lonely No More +1 winmap 0 213 10-29-2023, 11:10
Ostatni post: winmap
  TRASH - Love (AXMO x Narcyz Bootleg Extended Mix) BarthezJumper 3 811 10-08-2023, 18:34
Ostatni post: nlango
  Jordiz And Narcyz ft. Drean - We Go So Far (Don't Stop Believin) (Extended Mix) BarthezJumper 3 398 06-16-2023, 19:02
Ostatni post: RobBrian
  Jordiz And Narcyz ft. Drean - We Go So Far (Don't Stop Believin) (Radio Edit) BarthezJumper 1 298 06-14-2023, 05:46
Ostatni post: Smirnoff
  OUTRAGE & Narcyz, Aleinad - Want Me Too (Extended Mix) winmap 3 468 12-21-2022, 01:17
Ostatni post: Simek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości