Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakarta - Superstar (DJ Kludu Remix)
#1
Cześć ; )
No to mamy 12.12.12 :>

Z tej okazji świeże demo z mojej strony ; )
Ciągle nad tym remixem pracuję, ale w porównaniu do poprzednich kawałków to jest progress ;D

Co zmienić ? Poprawić ? Dodać ? Wyrzucić ?



Pozdrawiam ; )


PS: Czekam na komentarz od Kim Maix, że mam poćwiczyć wyrzucanie proji ; )
Tym razem się nie ośmieszaj i daruj sobie taki komentarz Wink Bo na prawdę, masa ludzi ma z Ciebie od tamtego czasu polew.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Kludu za ten post:
  • .DragoN.
#2
Jakarta Big Grin jak ja to dawniej katowałem Big Grin

Jak dla mnie mało mocy Tongue rzuca mi się w słuch tylko bass i vocal, poza tym jest sucho jak dla mnie Tongue
od 1:51 coś się zaczyna dziać Tongue
ale co ja wiem - nie znam się na tym Tongue



#3
Chłopcze ile Ty masz lat? Będę oceniał co będę chciał bo wiesz dna to ja nawet słuchać nie powinienem ale ujj tam masz...

Zacznijmy tak kick za mocno wybity, bass płytki, te uj wi co pluck czy coś poprostu tu nie pasuje
Wokal to Ty wgl mixowałeś? Suchy jak cholera
Limitera to Ty potrafisz używać? Bo wiesz przez to jest to mało wyraźne choć Twoje jest ale to zasługa tego że jest sucho Smile
Kompresje poćwicz
Dołem to tu głównie gra kick a to wgl mnie za mało bo robi się sucho

Dobór wokalu tak po za tym poezja... Chłopcze nie taki wokal do takich klimatów Wink

Wejście leadu proste i nic tu nie wnosisz. Za dużo wokalu w tej nucie

Tyle ode mnie i skończ te swoje mądrości wstawiaj co chcesz a mnie to ujj obchodzi. Nie potrafisz przyjąć krytyki na klate to wgl o nią nie proś bo mi się nawet Twoich nut oceniać nie chce.

Pozdrawiam



[-] 2 użytkowników podziękowało Kim Maix za ten post:
  • RobBrian, Skrzynek
#4
Strasznie mi się vox nie podoba, ale to chyba kwestia gustu. Fakt, vokal zbyt suchy. Melo mi się podoba. Przyznaję rację Kim Maix'owi. Zbyt dużo vokalu. Pozdro : )




Signature of Max R.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#5
(12-13-2012, 15:50)Kim Maix napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Chłopcze ile Ty masz lat? Będę oceniał co będę chciał bo wiesz dna to ja nawet słuchać nie powinienem ale ujj tam masz...
I znów mi pokazałeś jakim na prawdę zerem jesteś Smile Dla mnie jesteś bardzo śmieszny, żałosny i Twoje komentarze dla mnie nic nie znaczą - jedynie poprawiają mi humor Wink
Skoro dna nie powinieneś słuchać to już rozumiem dlaczego Twoje kawałki brzmią jak brzmią, skoro nawet ich odsłuchać nie możesz Wink

(12-13-2012, 15:50)Kim Maix napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Zacznijmy tak kick za mocno wybity, bass płytki, te uj wi co pluck czy coś poprostu tu nie pasuje
Wokal to Ty wgl mixowałeś? Suchy jak cholera
Limitera to Ty potrafisz używać? Bo wiesz przez to jest to mało wyraźne choć Twoje jest ale to zasługa tego że jest sucho Smile
Kompresje poćwicz
Dołem to tu głównie gra kick a to wgl mnie za mało bo robi się sucho

Dobór wokalu tak po za tym poezja... Chłopcze nie taki wokal do takich klimatów Wink

Wejście leadu proste i nic tu nie wnosisz. Za dużo wokalu w tej nucie
A tutaj pokazałeś, ze jednak pewna osoba z tego forum miała racje ; )
Pozwolisz że zacytuje:
Cytat:Hahahah kiedyś podobny byłem Czytałem te komentarze typu"podbij to podbij tamto na eq, dodaj to odejmij to itp" Nie wiedziałem co to znaczy ale zeby napic posty to pisałem podobnie kazdemu
Tyle ode mnie : )

Nie chce mi się więcej komentować Twojej "wypowiedzi" bo dawno czegoś tak bez sensownego nie czytałem i nie mam zamiaru zniżać się do tego poziomu Smile

(12-13-2012, 15:50)Kim Maix napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Tyle ode mnie i skończ te swoje mądrości wstawiaj co chcesz a mnie to ujj obchodzi. Nie potrafisz przyjąć krytyki na klate to wgl o nią nie proś bo mi się nawet Twoich nut oceniać nie chce.
Krytykę potrafię przyjąć na klate, ale Ty mnie nie skrytykowałeś Smile Ty po prostu napisałeś nieuzasadniony i bez sensowny post, dlatego Cię wyśmiałem w tamtym i tym temacie Smile
Będę mądrował, ja przynajmniej umiem swoje mądrości przedstawić w odpowiedni sposób i wiem co to interpunkcja, ortografia itd. Smile W Twoich postach ciężko jest coś takiego zauważyć ;D
Ciebie o tą "krytyke" nie prosiłem na pewno, tym bardziej że nie umiesz jej napisać Smile
No to po co oceniasz i wypisujesz takie głupoty które odzwierciedlają Twój poziom IQ skoro Ci się nie chce ; )

Na prawdę jesteś dla mnie zerem i co najwyżej śmieciem Wink
A skoro nazywasz mnie chłopczykiem, to zapraszam Smile Ciekawe czy w twarz będziesz taki mądry chłopcze Big Grin



PS: Na prawdę nie szukam spiny, ale takie idiotyczne posty mnie denerwują Wink Chociaż idiotów hejterów już nauczyłem się tolerować, więc droga administracjo przepraszam i już nigdy więcej nie będę odpowiadał na jego głupie zaczepki, szkoda mi czasu na czytanie tych bzdur Smile
Przedstawiłem dlaczego jestem dla Ciebie taki "miły" i teraz spierd@l@j Smile



#6
Dzieciaku jeszcze jeden tego typu komentarz i będziemy się liczyć inaczej. Ja powiedziałem nigdy się nie uważałem za dobrego producenta ale słuchając Twoich nut to wiesz ja to jestem pro. Jeśli Ci mówie co jest źle to co krew Cie zalewa że tego nie ogarniasz? Od roku nie robisz żadnego progresu a widzisz a ja to od roku dopiero w tym siedzę tylko do tego żeby się czegoś uczyć a nie stać w miejscu trzeba wkładać serce a nie kur** unosić się ambicją i co to ja nie potrafie. Troche samo krytki



#7
hahahahahahaha

Tyle ode mnie. Smile
Podtrzymuję swoje zdanie Wink



Dzieciaku ?
Liczyć inaczej ?

Spoko Smile
Czekam :*



#8
Spokój mi tu!! Oj chyba posypią się warny 40% jeżeli nie zamkniecie tematu. Chcecie pogadać? Zapraszam na GG/PW

Koniec OffTop'u



#9
Spoko, jeśli będzie siedział cicho to nie chce mi się na niego marnować czasu Smile
Jedynie kiedy mogę z Tobą (*wyrośnięty) dzieciaku to w cztery oczy Wink

*jeżeli wgl., wielki panie "dorosły" i "doświadczony" ;x





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jordan Irwin - Superstar Smirnoff 0 157 05-16-2023, 13:43
Ostatni post: Smirnoff
  Outforce - Superstar Smirnoff 2 215 03-23-2023, 16:09
Ostatni post: BarthezJumper
  W&W x AXMO Ft. Haley Maze - Rave Superstar Simek 3 436 02-15-2023, 15:44
Ostatni post: Simek
  Rachel Vega - Superstar Smirnoff 1 376 07-08-2022, 23:42
Ostatni post: BarthezJumper
  Jamie B - Superstar [Sample] Smirnoff 0 284 12-15-2021, 10:10
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości