Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bassbrazzer - A Sunny Day (SunSunnyize Remix)
#1

Zjedzcie mnie xD czekam, staralem sie ;D



[-] 2 użytkowników podziękowało Maximilian Sunyaz za ten post:
  • .DragoN., Skrzynek
#2
pracuj pracuj nad tym basemSmile srednio on brzmi, tak bardzo komercyjnieTongue naloz cos na niego, jakis lead, saw, chord...
cwicz, cwiczSmile





Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#3
no bass to ja wiem że leży na całej linii xd ALE WIESZ, Bassbrazzer mi lajknał remix xd, pewnie ino z litości XD



#4
@UP
Google --> rob mayth bass sytrus.
I juz bd wszystko lepiej gralo! Smile
nawet fajnie jak na pocztek pyka, lekko trancowo, 7/10 Smile




Signature of Duanta
Slimboy!
[-] 1 użytkownik podziękował Duanta za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#5
czepiacie się Tongue jak na moje ucho to dobrze gra chociaż nie powala na kolana Tongue



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#6
Eh Dragon tak to jest, ja kiedyś też myślałem że moje początkowe "tracki" z przed 2-3 lat dobrze grają, teraz jak tego słucham to się śmieje z tego xd



#7
W utworze jest trochę niezamierzonych przesterów Smile. Nie wiem czy na sumie masz zapięty jakiś limiter czy nie, ale nagranie jest zbyt głośne, nawet przy pro utworachSmile Proporcje jeśli chodzi o głośność między poszczególnymi ścieżkami do poprawy, Kick bardzo mało dołu mam wrażenie, że bardziej nadawałby się do break beat`ów niż do głównego motywu w hu(refren itp) Staraj się ustawiać najpierw poziomy poszczególnych ścieżek a potem eq i jakiekolwiek ingeruj w brzmienie. Pozdrawiam Patryk Smile



#8
Ale właśnie czasem ino problem mam. Jak ustawie jakoś takoś EQ to mi później jedna melodia potrafi wszystko inna zagłuszyć po prostu gdy leci razem z nimi to je "wycisza"



#9
Bo ustawiając jakikolwiek parametr na jakoś takoś zawsze będzie burdel w miksie ;p Prosta sprawa, jeśli w Twoim utworze wokal ma być na 1 miejscu to miksuje się pod wokal, jeśli zaś jakiś lead to miksujesz pod lead, ale musisz sobie zdać z jednego sprawę, że w momencie kiedy np Twój wokal ma newralgiczny punkt w okolicach 1,5 khz do 3khz i Ty te częstotliwości podbijesz na gitarze i leadzie, to się nie dziw, że nie ustawisz dobrze głośności wokaluSmile Przy miksowaniu trzeba sobie przemyśleć w jaki sposób chcemy dany utwór zmiksować, i co ma być na pierwszym planie. Wiem, że brzmi to banalnie, ale zanim to zrozumiesz i przestaniesz popełniać błędy(zresztą kto ich nie popełnia) minie trochę czasu Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało erfi za ten post:
  • Maximilian Sunyaz, Skrzynek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sunny Cockie feat Das Neuwerk - Tagedieb (Club Mix) BarthezJumper 0 314 04-06-2023, 20:06
Ostatni post: BarthezJumper
  Casaris - Sunny Breeze (Radio Edit) BarthezJumper 1 372 04-04-2023, 10:25
Ostatni post: Smirnoff
  Casaris - Sunny Breeze (Extended Mix) BarthezJumper 2 482 04-04-2023, 10:24
Ostatni post: Smirnoff
  Jason Parker - Like The Way I Do (Sunny Cookie Remix) Smirnoff 0 488 04-15-2022, 04:59
Ostatni post: Smirnoff
  Sunny Marleen feat. BlackBonez - Out of Love (Dan Winter Remix) D@n PE 0 299 01-20-2022, 23:41
Ostatni post: D@n PE



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości