Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Irys - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Ogólnie (https://handsupowo.pl/Forum-Og%C3%B3lnie)
+--- Dział: Przywitaj się (https://handsupowo.pl/Forum-Przywitaj-si%C4%99)
+--- Wątek: Irys (/Thread-Irys)



Irys - Irys - 09-24-2012

Siemanko wszystkim.

No to zaczynamy od początku Smile

Jestem Paweł, 18 lat, mieszkam w Gdańsku Wink Uczęszczam do 4kl. Technikum Łączności (Elektronik) Wink

Styl Hand'z Up (Motherfuckerz! xD) zawładnął mym umysłem ok 1,5 roku temu...
Od 7 lat - do tej pory jestem wielkim fanem HS'u Wink Przedewszystkim NU, ale czasem lubię ostrę p*erdolnięcie (RAW). Z HS'em zacząłem gdy zobaczyłem w 2005roku afterfilm z QX 2k3 Wink Tak, The Prophecy Deepacku Smile Od 2 lat Electrohouse a za nim, Electro, Tekstyle, Jump, czasem RAP (Liroy, Karramba), Progressive House, UK Hardcore (Darren Styles <3), DubStep - tak nadeszła śmieszna era Skrillexa - ale to nie jego słucham Smile, DrumStep, EDM, Moombahton, a nawet Club...
Najwięcej to jednak HS, HU i Club, ElectroHouse Wink

Od 3? 4? lat bawię, bawiłem się w FL'u -> MashUpy, Edity, Refixy i inne bajery. Moje tracki z serii HS rzadko kiedy ujrzały światło dzienne i zostały skończone.

Teraz postanowiłem robić HU. Bardzo dużo tutoriali obejrzałem (DJ GERMAN tutorials, waszego Hard3eata - prosiłem go o pomoc nawet i dużo mi pomógł (IMO)).
Jednak nadal nie umiem kręcić ledów, padów, kicków, a nawet własnych bassów w 3xOsc ^^

Późna pora, trzeba kończyć te wypociny.

Liczę na pomoc od was, i krytykę, zastanawiam się czemu moje tracki nie brzmią tak profesjonalnie jak większości z was... Jest w nich pustka...

Może nie chce kraść, ale kieruje się trochę stylem Teamu JUMPGEIL którzy moim zdaniem połączyli oba piękne style jakimi są HS i HU.

O to moje wypociny (Hard3eat już je słyszał - w końcu pomagał - i z tej okazji nazwę track HardBeatz Big Grin) - które w końcu ujrzały światło ;D


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Proszę o nie rozsyłanie go dalej gdyż jest nie dokończony Smile
Tak więc, kolejny raz siemka Big Grin !


RE: Irys - Bryan - 09-24-2012

Siema, witamy na forum baw się dobrze i spędzaj tutaj dużo czasu Big Grin


RE: Irys - Bootyplayerz - 09-25-2012

Witaj Wink
Przeczytaj dokładnie regulaminWink
Baw się dobrze Big Grin

Co do nutki.Jeśli jest to Twoja pierwsza piosenka to jestem pod wrażeniem Big GrinBig Grin



RE: Irys - NENO - 09-25-2012

Ola amigo. Dobry kierunek obrałeś jeśli chodzi o styl. H3 jest naprawdę dobrym nauczycielemWink (no chyba ze wypije to wtedy to już w ogóle do rany przyłóżBig Grin) Mam nadzieję że utrzymasz klasę i nie będziesz usiłował z Disco Polo zrobić Hands Up'uSmile Witamy na forumTongue


RE: Irys - Irys - 09-25-2012

(09-25-2012, 11:39)NENO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ola amigo. Dobry kierunek obrałeś jeśli chodzi o styl. H3 jest naprawdę dobrym nauczycielemWink (no chyba ze wypije to wtedy to już w ogóle do rany przyłóżBig Grin) Mam nadzieję że utrzymasz klasę i nie będziesz usiłował z Disco Polo zrobić Hands Up'uSmile Witamy na forumTongue

Disco Polo ? Ojj nie, przecież HU od DiscoPolo różni się bardzo znacznie ;D

Witam.

HardBeatz to mój pierwszy w większym stopniu zrobiony track w stylu HU.

Ps. co z regulaminem nie tak zrobiłem Big Grin ?



RE: Irys - NENO - 09-25-2012

Cytat:Disco Polo ? Ojj nie, przecież HU od DiscoPolo różni się bardzo znacznie ;D

Owszem. Ale są tu tacy zdolni co przerabiają nutki wściekłego dicho na HU. Wink To miałem na myśliTongue





RE: Irys - .DragoN. - 09-25-2012

temat jest poprawnie założony Smile Booty uprzedzał Cię aby później nie było niespodzianek Tongue

Witam na forum i baw się dobrze

I ten twój pierwszy track jest dobry Wink


RE: Irys - Skrzynek - 09-25-2012

siemanoSmile
co do nutki to jeszcze troche treningu i zaprezentujesz nam mega ciekawy styl!Smile
pozdro;D


RE: Irys - Irys - 09-25-2012

E tam mega xD
Może i ciekawy ;D Ale troszkę chyba od DJ'a THT zerżnięty Big Grin
Albo ja mam takie wrażenie Big Grin