Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) (/Thread-Italobrothers-Sleep-When-We-re-Dead-Kulisa-Bootleg)

Strony: 1 2


Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Kulisa - 08-31-2015

Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg )



RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - mika - 08-31-2015

Nice Hands Up mix.
But from 1:20 till 1:44 (and 2:26 till 2:52 & 3:06 till 3:19) it sounds off key, with the 2 sounds together
You should erase the original guitar like sounds and replace them with your own (if possible)
That's why I give it a 6/10


RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Linz - 09-01-2015

5/10.

.....


RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Lucky - 09-02-2015

Słuchałem to dwa razy ..... , bass i kick Gra jednakowo  jak w twoich pozostałych bootlegoch , części (1:20 - 1:44, 2:26 - 2:52, 3:06 - 3:19) połączyles Dwie różne mela ...........  Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Kasjerka Kasjerka Kasjerka Kasjerka Oh-god-why Oh-god-why Table-flip  [Obrazek: 580.png] , nie brzmi to dobre, W końcu zrobiłeś całkiem dobre melo .... Które ginie w chaosie.......................

Ocena : -8/10 ........ Dodgy


RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Kulisa - 09-02-2015

To jak ********** miałem to zrobić? tego momentu nie umiałem ********..
Czy wy jesteście przeciwko mnie?
tak uwielbiacie bootleg arixa że aż wam pyta stoi
a Mój to co sama krytyka przeciwko mnie że żle że wgl
,,O Hands Up mejker to zajebisty track zrobił''-.- Serio?


RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - NullCity - 09-02-2015

It sounds a bit offkey just as how mika had said.
But overall I would most definitely rate this maybe a 7/10.


RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Max R. - 09-02-2015

Zamiast zachowywać się, jak rozkapryszone małe dziecko i klnąć to byś poczytał w necie, jak to zrobić albo kogoś bardziej ogarniętego zapytał (chodzi o ten moment). Jeżeli na poważnie nie wiesz dlaczego tam się spuszczają, jak to ująłeś, a tutaj spotyka Cię sama krytyka to albo głuchy jesteś albo ograniczony i nie przyjmujesz krytyki na klatę. Mix tam jest lepszy i ma to ręce i nogi. Twój boot brzmi tak samo, jak Twoje poprzednie produkcje. I nie, nikt nie jest przeciwko Tobie, zamiast wziąć sobie na poważnie rady do serca i zrobić 1 track na jeden lub dwa miesiące to Ty robisz ich mnóstwo na krótki okres czasu powielając dzwięki i nie zmieniając prawie nic w projektach. Pozdro


RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Kulisa - 09-03-2015

a coś mi to da ? szukałem szukałem i nie znalazłem nie będe zmieniać bo styl jest dobry i nie chce być jak ten baslouder co s******* tym c******** i nie do******** kickiem który zepsuł swój styl... aha I ty mi mówisz żebym się Ogarniętego spytał? Wiesz co Mi nawet nie wolno po tym co pan p********y robert wstawił na grupie..


RE: Italobrothers - Sleep When We're Dead ( Kulisa Bootleg ) - Max R. - 09-03-2015

Ale chłopie, jeżeli Ty się stosujesz do tego co ktoś napisał w internecie, to ja nie mam pytań. Tak ciężko Ci napisać do Arixa na fejsie i poprosić o pomoc? Kto by o tym wiedział? Chłopie, szkoda, że tak klniesz i obrażasz drugą osobę, bo takim zachowaniem na pewno daleko nie zajdziesz... Personalnie H3 chyba Ci nic nie zrobił, nie ubliżał, nie jechał jak po burej suce ani nic, także nie rozumiem Twojego zachowania.