Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Handsupowo Hit Mix vol.1 - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Strefa Download'u (https://handsupowo.pl/Forum-Strefa-Download-u)
+--- Dział: Handsupowo Hit Mix's (https://handsupowo.pl/Forum-Handsupowo-Hit-Mix-s)
+--- Wątek: Handsupowo Hit Mix vol.1 (/Thread-Handsupowo-Hit-Mix-vol-1)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - Kamil - 02-07-2012

przesłucham i wracam z editem Tongue

Edit: To ja powiem tak,


Vocal: Vocal Kludu jak najbardziej na duży plus, widzę że całe info, o wykonawcy jest (przygotowani na +)

Mixed: strona techniczna bez żadnych zastrzeżeń, dobre wykonanie mixa, wszystko ładnie płynnie leci, oby tak dalej, playka też ciekawie dobrana, nie które traczki bym zamienił na inne, np. za Basslovers United - Basket Case (MR), bym dał Adele i Natalia Kills na Money-G feat. Falco - Jeanny 2011 (E1 OM), ale to tylko moje zdanie Tongue

Cover: Heh, tu już pisałem z tym ludkiem, że coverik, jest na poziome Tongue, ale mogło być lepiej,

ps.: co tych osobników wyżej w sprawie jakości, to się trochę zgodzę że sety powinien być w minimum 160 a 192 kbps, ale też dobrze jest przy 112 czy chociaż nawet 128 kbps, najważniejsze że jest mix, i tu się ocenia wykonanie, a nie jaka jakość seta, to tyle ode mnie, czekam na kolejnego HM Tongue

Pozdro Dla Administracji



RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - Dj MiKiE_B - 02-07-2012

that's a nice one mix Big Grin

congratulations^^


RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - DJ Kludu - 02-07-2012

(02-07-2012, 09:37)Kamil napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Vocal: Vocal Kludu jak najbardziej na duży plus, widzę że całe info, o wykonawcy jest (przygotowani na +)
Cieszę się że się podoba Wink A co to info, to tak z pamięci sobie spisałem w notatniku żeby się potem nie mylić, albo o czymś nie zapomnieć Wink Choć i tak były drobne wpadki Smile

(02-07-2012, 09:37)Kamil napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ps.: co tych osobników wyżej w sprawie jakości, to się trochę zgodzę że sety powinien być w minimum 160 a 192 kbps, ale też dobrze jest przy 112 czy chociaż nawet 128 kbps, najważniejsze że jest mix, i tu się ocenia wykonanie, a nie jaka jakość seta, to tyle ode mnie, czekam na kolejnego HM Tongue
No może rzeczywiście mogła być ta jakość wyższa, ale się bałem że nie zdążę z uploadem Wink
Więc jest jak jest Wink

(02-07-2012, 15:12)Dj MiKiE_B napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
that's a nice one mix Big Grin

congratulations^^
Thanks dude Wink


RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - Cris - 02-07-2012

ja powiem tyle Smile Kludu popracuj nad akcentem, bo masakra... i Jens O to nie Dżens O tylko Jens O (w technobase.fm kilku prowadzących nie moze się mylić co do wymowy) set na plus i winszuje Smile


RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - JOKER - 02-08-2012

Bardzo dobry hit mix jak na początekSmile co prawda ta okładka nie porywa no ale...jest okSmileco do vokalu troszke poprawic sie mozna przeciezSmile ale jest równiez dobrzeSmile co do trackow zamieniłbym kilka na inne ''nowsze'' Smile

Ogolnie hit mix oceniam na mocne 8Smile

powodzonka w tworzeniu kolejnego vol 2Smile lub proponowałbym zrobic Valentin Mix SmileSmile

do kolejnej moge podsunąc tracklisteSmile

THX wszystkim za promoSmile


RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - .DragoN. - 02-08-2012

(02-08-2012, 15:35)Joker napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
do kolejnej moge podsunąc tracklisteSmile

ehhhh.... przecież układaliśmy razem ale ty nie wbiłeś do działu i nie dałeś swojej propozycji... leniu!! xD




RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - Dj Klims - 02-08-2012

Jak dla mnie super wyszło. Nie ma co się kłócić że jakość jest zła albo vocal w końcu to pierwszy hit mix i przecież "Nie od razu Rzym zbudowano" Big Grin za każdym kolejnym mixem będzie lepiej Smile

Strona techniczna ogólnie bez zastrzeżeń nie ma się za bardzo do czego przyczepić Smile Strona muzyczna tu nie mam żadnych ale to żadnych zastrzeżeń. Wszystkie utwory są mi znane i lubiane więc narzekać nie mogę Big Grin

Całość oceniam 9/10 więc jest bardzo dobrze Smile Mam nadzieje że kolejny hit mix już za nie długo się pojawi Big Grin

Pozdrawiam Smile



RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - Jumproxx - 02-10-2012

Spoko skladanka Smile Kolejny krok w promocji forum Smile
Nie moge sie juz doczekac kolejnych Smile


RE: Handsupowo Hit Mix vol.1 - Zipro - 02-10-2012

Świetna składanka Wink