Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
pojedynki na sety :) - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: pojedynki na sety :) (/Thread-pojedynki-na-sety)

Strony: 1 2 3 4


pojedynki na sety :) - BarthezJumper - 02-17-2014

Witam wszystkich nie wieziałem gdzie zacząć ten temat więć go tu napisałem , a więc tak mam taką propozycje .
Jest już pojedynek producentów na tracki więc pomyślałem że można też zrobić pojedynki na sety wtedy każdy by mógł wziąść udział .
Jeśli by się to przyjeło to 1 pojedynek mogę ja zaplanować a mianowicie ( w pierwszym pojedynku rywalizacja toczyła by się o 10 tracków w danym secie uczestnicy musieli by nagrać secik z ich ulubionymi 10 traczkami HU ( UK Hardcore , Dance ) jakie najbardziej zapadły im w pamięci i że tak powiem ( wbiły ich do ziemi ) jednym słowem zagładami Big GrinBig GrinBig Grin , najlepszymi według was 10 traczkami jakie kiedykolwiek usłyszeliście ... Dobra nie będe się więcej rozpisywał ...
Jeśli moja propozycja zostanie rozpatrzona to rozpisze się więcej . Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów . OCzywiście nagrody zawsze jakieś mogą być np. Ranga ( z tym to by trzeba było pogadać z Administracją ) SmileSmile . Popatrzcie na to z innej strony wtedy więcej forumowiczów mogłoby uczestniczyć w życiu forum Smile):
Wink
Big Grin
Sorki za tą litanie do miłosierdzia Big GrinBig GrinBig Grin


RE: pojedynki na sety :) - Hard3eat - 02-17-2014

Pojedynek na 'sety' już kiedyś był (:


RE: pojedynki na sety :) - BeatNoiser - 02-17-2014

były dwie edycje Battle DJ's Smile w jednej wygrał Hard3eat w drugiej wygrałem ja Wink Była organizowana 3 edycja lecz było za mało chętnych i się nie odbyła, większym zainteresowaniem cieszył się pojedynek producentów ; ) sam przypominałem i zachęcałem do wzięcia udziału lecz nie było aż tylu chętnych ; ) może gdyby teraz się założyło temat to ochotników byłoby więcej


RE: pojedynki na sety :) - Lucky - 02-17-2014

I would welcomed pojedynki na sety , but could be pojedynek na mashup or bootleg Smile


RE: pojedynki na sety :) - BarthezJumper - 02-17-2014

To sorki ja nie wiedziałem że było coś takiego Smile

to zamiat robić pojedynek na sety z tym moim pomysłem to założe temat inny w którym każdy napisze 10 swoich ulubionych tracków HU.
Będzie prościej Smile

tylko w jakim dziale założyć taki temat ? chętnie bym zobaczył kto ma jakie Top 10Smile


RE: pojedynki na sety :) - BeatNoiser - 02-17-2014

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



RE: pojedynki na sety :) - DJ Kludu - 02-17-2014

Ale Ty napieprzasz emotkami o_O
Ja jestem za tym, aby spróbować jeszcze raz Battle DJ's zorganizować ;D Może by się nas uzbierało Smile


RE: pojedynki na sety :) - BeatNoiser - 02-17-2014

Jeśli masz taką ochotę to wykaż się inicjatywą i pozapraszaj ludzi lub załóż temat z ogłoszeniem i zapisami Tongue


RE: pojedynki na sety :) - Nexoss - 02-17-2014

Też bym bardziej obstawiał za Battle Wink
I może nie 10 trackami tylko takimi jakie będą uznawać za stosowne Big Grin
I sety np 30-40 minutek Big Grin