Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Forum w potrzebie - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: Forum w potrzebie (/Thread-Forum-w-potrzebie)

Strony: 1 2 3 4


RE: Forum w potrzebie - Eleman - 10-10-2013

No właśnie chodzi mi o to, że to forum ma potężny potencjał, i na pewno stać je na więcej niż utrzymywanie samego siebie, tylko po prostu potrzeba osoby, która by ten potencjał wydobyła Wink Ma ktoś znajomego biznesmena ? Big Grin


RE: Forum w potrzebie - Lucky - 10-10-2013

my opinion : Paid registration sidetrack more people to attract Sad
you are right you need a sponsor Sad
you should allow more paided advertising here
my idea is : Try to keep free accounts and paid a couple of new Rangs of specific bonuses
try to actually create radio to attract listeners
try to found a harvesting of iron xD xD
just a pittance Sad

try to give support multiple languages ​​such as : Czech, Slovak, Deutsch Big Grin for more people
or try virtual servers


RE: Forum w potrzebie - Krzychowsky - 10-11-2013

Jeszcze można by znowu zwiekszyć kwotę datku na forum w randze Donatora do takiej jak była na początku. Ja mógłbym wspomóc, nie ma problemu Smile ale to wiadomo, że na krótką mete Donator by działał i mało osób by się na to pisało, wg mnie, ale jakby nie patrzeć to zawsze coś (o ile dobrze ogarniam, donatem byłem ja, Jumpi i Zlewu ;p).

Co do innych form "ratunku"
Popieram również pomysł ze sponsorem. Najbardziej korzystny by był, wg mnie i zaraz potem z reklamami Smile


RE: Forum w potrzebie - Bryan - 10-11-2013

Ja pogadam z kolega od hostingu może coś załatwię ale nie obiecuję


RE: Forum w potrzebie - Jumproxx - 10-12-2013

Popytaj tam i daj znac na PW


RE: Forum w potrzebie - Andy J - 10-13-2013

Jakby zablokować google bota i yandex bota. Nie znam się na tym zbyt dobrze, ale to podobno pożeracze transferu(szczególnie yandex bo jest rosyjski). Ja rozumiem indeksowanie, ale może ograniczyło by to przeciążanie serwera


RE: Forum w potrzebie - winmap - 10-16-2013

płatna rejestracja już jest na dużej ilość for więc myślę że to nie powinno przeszkodzić.
Do tego reklamy jak wyżej napisane.
Promocja forum w postaci reklamy na innych stronach jeżeli ma ktoś takie możliwości.
No i ktoś kto na tym w miarę dobrze się zna jak napisane jest tak że wyżej.
Myślę że to by wystarczyło.
Do tego trza mieć dużo znajomości z tego co wiem.
Myślę że z upływem czasu dało by się to zrealizować.


RE: Forum w potrzebie - dj red's - 10-16-2013

sponsor i tyle, nikt nie będzie chciał płacić, będą rezygnować z rejestracji jak będzie płatna


RE: Forum w potrzebie - Eleman - 10-16-2013

Dokładnie tak, jak mówi @dj red's.

Potrzeba sponsora, ale nie oficjalnie forum Wink

Wg mnie na to ktoś majętny i powazny nie pójdzie, forum jednak mimo wszystko zbyt mało znane, odwiedzane i wgl.

Tutaj można by zastosować myk pod tytułem "Mecenas polskiej muzyki klubowej, elektronicznej, hands up etc.". Ale do tego to już wymagana chyba jest generalnie jakaś zarejestrowana organizacja/stowarzyszenie lub ewentualnie jakiś podmiot gospodarczy. Ale bardziej jakaś organizacja. To właśnie promując polską muzykę klubową, polskie HU, rozpromujemy przy okazji to forum. Nie odwrotnie.