Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video (/Thread-DJ-Gollum-feat-DJ-Cap-HandzUp-isn%C2%B4t-dead-8-Years-Technobase-Hymn-Official-Video)

Strony: 1 2


DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - .DragoN. - 03-07-2013

DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) | ((Official Video HD))




RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - DJ Kludu - 03-07-2013

2:02... zakochałem się ♥,♥

Dobry kawałek i teledysk Wink

Gollum yo Gollum Big Grin Amen.


RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - adamisaacddr - 03-07-2013

i cant wait for the remixes Big Grin perfect music video ahh!!! Smile


RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - PhobiaShaker - 03-08-2013

Gollum to mega pozytywny człowiek Smile i fajnie się z nim pije Big Grin


RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - Jumproxx - 03-08-2013

(03-08-2013, 01:30)PhobiaShaker napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Gollum to mega pozytywny człowiek Smile i fajnie się z nim pije Big Grin

Zabierzcie mnie kiedys na najebke z tymi "wielkimi" producentami Big Grin Bo zanim ja dotre do ich poziomu, to oni beda juz emerytami xD Big Grin




RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - TheHandsUp - 04-02-2013

Klip w deche Wink
Tylko nie wiem czemu pokazują akurat G4bby-ego a Golluma tylko na chwilke.


RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - Krzychowsky - 05-08-2013

(03-08-2013, 03:34)Jumproxx napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(03-08-2013, 01:30)PhobiaShaker napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Gollum to mega pozytywny człowiek Smile i fajnie się z nim pije Big Grin

Zabierzcie mnie kiedys na najebke z tymi "wielkimi" producentami Big Grin Bo zanim ja dotre do ich poziomu, to oni beda juz emerytami xD Big Grin

hahaha Big Grin też bym się pisał na takie melo z nimi Big Grin


RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - Jumproxx - 05-09-2013

Zbieramy ekipe i wbijamy do Niemiec Big Grin


RE: DJ Gollum feat. DJ Cap - HandzUp isn´t dead (8 Years Technobase Hymn) Official Video - Krzychowsky - 05-09-2013

Ooo stary Big Grin pisałbym się na 100% Big Grin