Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Norex - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Ogólnie (https://handsupowo.pl/Forum-Og%C3%B3lnie)
+--- Dział: Przywitaj się (https://handsupowo.pl/Forum-Przywitaj-si%C4%99)
+--- Wątek: Norex (/Thread-Norex)

Strony: 1 2


Norex - keron4 - 02-17-2013

Witam wszystkich jestem Mariusz mam 19 lat i mieszkam w Lesznie
Tworze Flu nieraz coś wychodzi czasem nie ale sprawia mi to wiekszą frajdę niż granie w gry przed Fruitim spędzam mnóstwo czasu.

Hands up słucham od czasów Roba Maytha to on własnie zapoczątkował miłość do tego gatunku następnie zakochałem się w trackach Empyre One dalej Tht z Cedem i tak to się potoczyło.
Nie wiem czy to jest dziwne ale normalne tracki komercyjne czy tam jakieś inne gatunki nie podchodzą mi np. w szkole to zawsze wszyscy mówili co za shitu słuchasz itd.....
Niestety w "naszym" kraju nikt nie rozumie tego stylu a tym bardziej w clubach nie ma go wcale lub rzadko nawet jak topmodelz był w heaven to nic nie zdziałali a tak się napaliłem ehh szkoda gadać.
Tak wiec mam nadzieje ze kiedyś powstanie Club który zaakceptuje nasz przepiękny Hands Up, a tak poza tym jak wiecie gdzie grają hands up to proszę o info ;]







RE: Norex - .DragoN. - 02-17-2013

Witamy kolejnego fana a zarazem producenta tegoż pięknego gatunku Big Grin
Niestety to jest Polska i nie zmienimy tego - wolą komerchę niż pozytywną energię Smile

P.S. u mnie kumple mówią na to "Techno" ale podoba im się to :]



RE: Norex - Chytry Jaca - 02-17-2013

Siema młody \o/


RE: Norex - Bryan - 02-17-2013

Siemka witamy na pokładzie, baw się dobrze i przestrzegaj regulaminów Wink
Miłego ściągania Smile


RE: Norex - Skrzynek - 02-18-2013

Siemka Norex, my sie znamy zapewne z innego forum Big Grin

Co do klubow, to jak bede milionerem to sam zaloze taka mala siec klubow "Discosound" i bededzie tam gral przede wszystkim hands up w najlepszym wydaniu i jakies eventy dance'owo electro houseowe Big Grin

moi kumple na hands up... skurw**yny mowia keczap (od reklamy heinz) i mowia ze tam tylko napier**la bit i wiertarki xD kolezanka raz sie zapytala 'co ty za techno sluchasz" wyjeb*lem jej w pysk -to je hęęęc ap suko!!! Big Grin z tym ostatnim fantazja mnie poniosla xD

dobra, pozdro i fajnie ze wpadles Wink


RE: Norex - Jumproxx - 02-19-2013

Witam kolejnego producenta na forum Big Grin
Milej zabawy zycze Big Grin pochwal sie trackami w stosownym dziale Wink

A co do Twojej wypowiedzi Dragon to zobaczysz, ze w koncu w Polsce HU bedzie na topie ;]
Nie po to nie spie po nocach i obmyslam plan zeby mi to nie wyszlo xD Big Grin


RE: Norex - NENO - 02-19-2013

Młuca i wiertarki to dzisiejszy dubstep i mielonka z eski. A nierozumianymi gatunkami w Polsce są wszystko z ,,HARD'em" związane oraz wszystkie powyżej 145 bpm. Dancecore umarł, Hands Up ledwo ciśnie... nic to jednak bo przynajmniej mamy jakiś klimat na forum;] A jak Ci mówią ze HU jest gatunkiem prostym i głupim to walnij im projekt z pompką i pokaż im publicznie projekt z Hands Up'em. W końcu jak człowiek nie widzi ile pracy wymaga taki utwór HU to w życiu nie uwierzy w gatunek. Ja tak zrobiłemTongue i w mojej dziurze nikt się hands up'u nie czepiaWink poza oczywiście drobnymi metalowymi hejteramiBig Grin Witaj na forum;]


RE: Norex - ukzleszczyny - 03-06-2013

Siemka też mnie to boli ,że kluby tego nie puszczają : (



RE: Norex - Krzychowsky - 03-12-2013

Witam Smile Stary, jeśli chodzi o rówieśników ode mnie, to "mam tak samo jak Ty Big Grin" nikt tego nie trawi (no, może poza drobnymi wyjątkami..). Wysokich transferów etc. ! 5-tka !