Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yo!
#1
Cześć! Jestem Danny Toples, UK Hardcore, UK Happy Hardcore od dobrych 6 lat, a lat mam 21. Jestem ze Śląska, kocham dobrą muzykę i dobry alkohol, jestem poszukiwaczem dobrych brzmień muzyki elektronicznej szczególnie wcześniej opisanego gatunku, a od dwóch lat sporadycznie zajmuję się jako tako produkcją (zwłaszcza ostatnio), a tak to mix'owanie, z czego pierwszy raz zaczynałem w wieku 13 lat na Atomix MP3 (czy jakoś tak) i znany wszystkim Virtual DJ - a od ponad 3 lat miksuję sobie na Reloop Mixage i potem zazwyczaj wypuszczam sety. ; D
Po za UK Hardcore jestem fanem Oldskulu, polskiego i angielskiego rapu, Hardcore, prawie wymarłe Electro-House (bo te g*wniane EDM, nowoczesne Progressivy ciężko dobrą muzyką nazwać), wielbię Underground'ową produkcię dobrych i ciekawych oraz wtajemniczonych ludzi, a po za tym nie pogardzę D&B, Breaks, Electronic (w stylu The Prodigy, DJ Shadow, Apollo 440 etc.) oraz muzyką elektronoczną z ciekawym przekazem.
Dlaczego zarejestrowałem się na handsupowo mimo iż od wieeelu lat nie słucham tego typu muzyki? Ponieważ uważam, że UK Hardcore ma wiele podobnego do muzyki Hands-Up/Dancecore, a po za tym jest tu trochę słuchaszy UK Hardcore - a nawet osobny dział, więc pomyślałem - czemu nie. : D
To tyle o mnie, do usłyszenia !!!!! ; D Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało dannytoplesdj za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#2
Witaj na forum Big Grin

Miło, że się tak rozpisałeś Big Grin
Przyznam Ci rację... Stare Electro- House prawie wymarło... Prawie nic już nie wychodzi w takim stylu, bardziej BR.. Co poradzić... Muzyka się "rozwija" tylko w niekoniecznie dobrą stronę.

Tymczasem życzę Ci przyjemnie spędzonego czasu na forum Wink




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • dannytoplesdj
#3
On się rozpisał ? KAŻDY post na forum powinien tak wyglądać Big Grin a w dziale powitań to w ogóle małe życiorysy powinni pisać Tongue




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • dannytoplesdj




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości