Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X - Cloud 9 (KaBooM Remix Demo)
#1
Proszę o wskazówki Co źle itp Big Grin
Dopiero pierwsze początki remixowania więc spokojnie Big Grin


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



.@nowe melo



[-] 1 użytkownik podziękował Ramiz za ten post:
  • Skrzynek
#2
troszkę przymula wejście Tongue popraw wejście w 54 sek Tongue i od 54 sek strasznie tak jak by szumi a nie gra Tongue przycisz ten niby szum czy co to jest



#3
No właśnie to nie jest szum od 54 sec tylko Melo Smile



#4
ja wiem wiem ale brzmi dla mnie jak lekki szum połączony z melodią



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Ramiz
#5
ok Smile zaraz poprawię



#6
generalnie przyzwoicie to wyglada... tylko panie Big Grin gdzie jest bass ja sie pytam? to co masz jako bassline nie ma tego (nie wiem jak to nazwac) dołu, to moze byc jedynie dotatek na bass



[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • Ramiz
#7
gdybys to melo cos 'pozmienial' - a tutaj oryginal.. Big Grin Poszedles na skroty, ale juz corazl lepiej! Smile



[-] 1 użytkownik podziękował LFR za ten post:
  • Ramiz
#8
Skrzynek : Bassline to tam jest ^^ osobiście wstawiałem Big Grin
Postaram się to poprawić Smile


LFR : No niestety na skróty poszedłem bo jeszcze nie bardzo umiem zmieniać melo, ale dobrze mi przypomniałeś o tym , zaraz pobawię się z tym melo może coś wyjdzie Smile


Tak naprawdę za tym wszystkim stoi H3 , Neno to od nich dostałem pewnej nocy ciężką krytykę na Skype , ale też dużo wskazówek które wykorzystałem Big Grin

Ale wielką uznanie mam dla LFR Dzięki jemu projektowi dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy które wykorzystałem Big Grin I staram się je ulepszać Smile



#9
I dobrze, że opierdzielają. Pozdrawiam H3, który do późnej nocy tłumaczył mi Zebre, wszystkie wtyczki(biedak), ale fajnie było. Potem gadanie o pierdołach i beka. Cały on, a u Ciebie widać postępy, ponieważ już są przejścia, może nie pro, elo malina, ale lepiej niż poprzednio to idzie.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  George Michael - Careless Whisper (99ers Bootleg) DEMO 99ers 3 178 02-29-2024, 22:23
Ostatni post: Patryk
  DJ ConFusion & Cloud Seven - Billy Boy Smirnoff 0 73 02-25-2024, 12:50
Ostatni post: Smirnoff
  Nokaut - Unosi Mnie Wiatr (99ers Remix) DEMO 99ers 1 431 03-29-2023, 21:48
Ostatni post: Smirnoff
  Bibi & Tina feat. Lina Larissa Strahl - No Risk, No Fun (Cloud Seven Remix) Smirnoff 1 233 03-16-2023, 21:40
Ostatni post: winmap
  Unreal Project - Coming Clean (PREVIEW/DEMO) Smirnoff 1 297 03-05-2023, 10:59
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości