Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wordz & Brubek - Ich Flieg Mit Dir (L'amour Toujours) (LeAkXz Bootleg Mix)
#1

Wordz & Brubek - Ich Flieg Mit Dir (L'amour Toujours) (LeAkXz Bootleg Mix)





Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



Wordz & Brubek - Ich Flieg Mit Dir (2016)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • michal93, Michuxfcb
#2
Czemu taki shit tu jest dawany do tego działu? Uszy bolą od słuchanie tego typu muzyki. Masakra. To że relek wychodzi to nie można całości dać do amatora? Po miesiącu zaglądam na forum żeby powybierać muzykę do seta, to mam 9 stron. Jestem na trzeciej i pobrałem ledwie kilka utworów, bo reszta to nie przypomina muzyki tylko miauczenie kota pod śmietnikiem. Szkoda czasu na to wszystko...



[-] 2 użytkowników podziękowało 2bych za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
(08-29-2019, 21:00)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Czemu taki shit tu jest dawany do tego działu? Uszy bolą od słuchanie tego typu muzyki. Masakra. To że relek wychodzi to nie można całości dać do amatora? Po miesiącu zaglądam na forum żeby powybierać muzykę do seta, to mam 9 stron. Jestem na trzeciej i pobrałem ledwie kilka utworów, bo reszta to nie przypomina muzyki tylko miauczenie kota pod śmietnikiem. Szkoda czasu na to wszystko...

W pełni się zgadzam.
Ale co się dziwić jak mody (nie wszyscy oczywiście) na tym forum zajmują się tym co nie powinni np poradami proktologicznymi (a nie prosiłem o to - jak trzeba będzie to sobie sam lekarza znajdę o tej specjalności) a powinni przesiewaniem tracków które się nadają do działu głównego a które do amatorki.
Jak kilka dni temu trochę mniej dyplomatycznie też podjąłem ten temat - zaś kara.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MA.BRA - valentina mon amour - 140 Bpm Acapella BarthezJumper 3 1,672 12-24-2023, 14:14
Ostatni post: djking024
  Meikal pres. Garence - Je Te Rends Ton Amour (DJ THT Remix) Smirnoff 2 202 07-13-2023, 22:06
Ostatni post: Smirnoff
  Gigi D'agostino - L'AMOUR TOUJOURS (DJ Andreiw Remix)(Hands Up Style) Smirnoff 0 344 02-04-2023, 11:26
Ostatni post: Smirnoff
  Alan Benn & Shanks - L'Amour Bounce Smirnoff 0 233 08-17-2022, 12:38
Ostatni post: Smirnoff
  Aitana & Zzoilo - Mon Amour (Motastylez Remix) (FULL Verson)i Smirnoff 0 251 07-24-2022, 16:29
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości