Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Will.I.Am - This is Love ft. Eva Simons (Tronikz Booty)
#1
Will.I.Am - This is Love ft. Eva Simons (Tronikz Booty)




[-] 5 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • dj arek, DmogIE, jackk, kaska8813, Skrzynek
#2
Podwyższyłam o jedną gwiazdkę,ponieważ więcej się nie dało Tongue
Nie rozumiem dlaczego dostała ta nuta tak niskie uznanie .W końcu czy to się komuś podoba czy tez nie, był to numer jeden z lepszych w 2012 ,gdzie wyszło dziesiątki wersji i generalnie zachwycano się nimi,a leciała chyba wszędzie,gdzie tylko dało się.Jak mi kawałek zdecydowanie spoczko,tak ta ,jak i większość remoli ,jakie słyszałam .THX Smile



#3
(01-18-2013, 19:42)persefona66 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Podwyższyłam o jedną gwiazdkę,ponieważ więcej się nie dało Tongue
Nie rozumiem dlaczego dostała ta nuta tak niskie uznanie .W końcu czy to się komuś podoba czy tez nie, był to numer jeden z lepszych w 2012

Ja dalem 1 czy 2 gwiazdki Smile bo ten bootleg zwyczajnie w swiecie powinien lezec w Produkcjach Amatorskich Smile
Hitem byl, ale oryginal... w takiej wersji na pewno by nie zostal



#4
(01-18-2013, 23:22)Skrzynek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-18-2013, 19:42)persefona66 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Podwyższyłam o jedną gwiazdkę,ponieważ więcej się nie dało Tongue
Nie rozumiem dlaczego dostała ta nuta tak niskie uznanie .W końcu czy to się komuś podoba czy tez nie, był to numer jeden z lepszych w 2012

Ja dalem 1 czy 2 gwiazdki Smile bo ten bootleg zwyczajnie w swiecie powinien lezec w Produkcjach Amatorskich Smile
Hitem byl, ale oryginal... w takiej wersji na pewno by nie zostal

W życiu Hands Up nie był dajmy na to muzą poważną i nie powinno się traktować go jak arcydzieło,a raczej powinien służyć do dobrej zabawy i może czegoś jeszcze Tongue - no dajmy na to do rozprostowania nóg .Już nawet nie wspomne,że każdy ma inny gust i pamiętam,że o nim się nie powinno dyskutować Smile Wciąż nuta mi pasi .





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eva Simons - I Don't Like You (DRM Bootleg) .DragoN. 0 190 02-13-2021, 17:10
Ostatni post: .DragoN.
  Usher - The Dj Got Us Falling in Love (Dan Winter Booty) .DragoN. 1 293 02-11-2021, 19:21
Ostatni post: Patryk
  Edward Maya feat. Vika Jigulina - Stereo Love (Booty Boy aka. RainDopz! Mix) Patryk 1 441 02-10-2021, 23:43
Ostatni post: DJ Graco
  The Real Booty Babes - Love Is Free (Club Mix) .DragoN. 1 439 03-26-2020, 22:39
Ostatni post: Redneckerz
  The Real Booty Babes - Booty Clap 2K16 (Alari Remix) .DragoN. 0 254 03-26-2020, 16:23
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości