Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie 2k16 (MyceQ Hands Up! Remix)
#1
Witam po dłuuugiej przerwie. Coś nowego ode mnie. Życzę miłego odsłuchu. Może komuś się spodoba.Smile Pozdrawiam serdecznie wszystkich Handsupowiczów.Smile


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 6 użytkowników podziękowało MyceQ za ten post:
  • Eleman, Kolejoman, michal93, Michuxfcb, Simek, Smirnoff
#2
W parcie 1:01 - 1:34 za dużo "nawalone" wszystkiego, przez co brzmi to dość słabo. Za to melodia mi się podoba i brzmi bardzo fajnie Wink
Mix i master do poprawy, ale u mnie to też kuleje, więc nie mam co się wypowiadać Wink




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 3 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • Eleman, Michuxfcb, MyceQ
#3
Nice............8/10



[-] 2 użytkowników podziękowało mika za ten post:
  • Michuxfcb, MyceQ
#4
Więcej oryginalnego vocalu bym dał, gdyż był to hit parkietu disco polo... W sumie nie wiem czemu był takim hitem... Eh... Po to więcej vocalu żeby była dobra alternatywna wersja tego "hiciora" promująca hands up, ale to moja sugestia, bo remix dobry, z mankamentami jak Simek pisał. Ja też nie zlepię ani intra, ale ja krytykuję jako profesjonalny słuchacz Big Grin.
Ale wiem że więcej o robiłeś się przy składaniu refrenu, czy linii basu niż sam Weekend oryginału (no tekst to inną drogą). Bo te oryginalne pitu pitu "Ona Tańczy Dla Mnie" to Hard3eat składa to w 5 minut. Musiałem to z siebie wylać Big Grin



[-] 4 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Michuxfcb, MyceQ
#5
A mi się to po prostu nie podoba. Pomijając to, że średnio lubię oryginał, to i tak uważam, że można było to zrobić lepiej. W każdym razie, według mnie brzmi to zbyt oklepanie i amatorsko, do tego jest kilka błędów typowo muzycznych, czego w przeciwieństwie do błędów technicznych, w ogóle nie trawię. Co prawda słychać nieco ciekawsze podejście niż np. w wersji od Dj Arix vs. D!scoSound, niemniej jednak uważam, iż nie przyłożyłeś się do tego, niektóre przejścia bez większego pomyślunku zrobione, ogólna forma i budowa całości jest niedopracowana.

Na zachętę daję 5/10 i powodzenia w przyszłości Smile




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 4 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • Michuxfcb, MyceQ, RobBrian, Simek
#6
Ja dodam, że wokal albo nie w tempo, albo troszkę przesunięty Big Grin



[-] 2 użytkowników podziękowało DamianoVB za ten post:
  • Michuxfcb, MyceQ
#7
dla mnie to jest słabeee bardzo słabe , chyba najjsłabsza z Twoich Produkcji jaie słyszałem Sad




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb, MyceQ
#8
Dziękuję wszystkim za opinie, nawet te negatywne.Smile Krytyka pozwoli mi bardziej pracować nad swoimi kawałkami.Smile Fakt faktem, że nie przyłożyłem się należycie do tego remixu przez brak czasu i pomysłów.Sad Przy następnym razie bardziej się postaram.Smile Muszę jeszcze popracować nad masteringiem. Pozdrawiam serdecznie.Smile



[-] 4 użytkowników podziękowało MyceQ za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Sebek, Simek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Scooter – Weekend (Sunvibez „like I Love You“ Bootleg Mix Ralf 11.7 1 148 02-23-2024, 22:59
Ostatni post: Ralf 11.7
  Vibeout - Weekend Anthems (Extended and Remix Edition) brzeczek16900 0 277 06-06-2023, 14:55
Ostatni post: brzeczek16900
  Bad Habit Boys - Weekend 2014 MINGLESS 0 172 05-23-2023, 10:25
Ostatni post: MINGLESS
  Teknova - Weekend 2k23 (Extended Mix) Smirnoff 0 180 04-28-2023, 11:07
Ostatni post: Smirnoff
  Nokaut - Unosi Mnie Wiatr (99ers Remix) DEMO 99ers 1 435 03-29-2023, 21:48
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości