Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Disco Polo Enjoy - Jesteś Dla Mnie Mega (DJ Cookis Remix)
#10
(06-22-2016, 23:34)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
To jest Booty Hands Up ja sie ludzie nie znacie to sie nie wypowiadajcie!!!!!
Disco polo? bo co ku.wa mac yebana w dupe trzech węzy bo Vocal z dico polo? a cała reszta HU ja najbadziej
kuwa Angry

Solidaryzuję się z twoim wkur&ieniem Bartku Dodgy




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 2 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • Michuxfcb, Simek
#11
Dlatego dałem tutaj jak się dogadacie dajcie znać jednakże uważam że jest to Hands Up tylko pewnie kilka osób nienawidzi go z Disco Polo i razi to strasznie , a pisania że Cookis nigdy nie robił Hands Upu to Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
 



[-] 1 użytkownik podziękował marcin0313 za ten post:
  • Michuxfcb
#12
Wyjątek, który potwierdza regułę. Ale i tak mi się nie podoba, ani to, ani to. I wcale nie musicie się tak unosić, gdy ktoś ma inne zdanie i upodobania. Dla mnie to nie jest hands up i kropka. Dla was może być nawet i dubstepem a i tak będę miał swoje zdanie.



[-] 1 użytkownik podziękował 2bych za ten post:
  • Michuxfcb
#13
(06-23-2016, 17:20)2bych napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Wyjątek, który potwierdza regułę. Ale i tak mi się nie podoba, ani to, ani to. I wcale nie musicie się tak unosić, gdy ktoś ma inne zdanie i upodobania. Dla mnie to nie jest hands up i kropka. Dla was może być nawet i dubstepem a i tak będę miał swoje zdanie.

Yyy.... logika w stylu "To jabłko mi nie smakuje, oznacza to więc, że to nie jest jabłko, w ogóle to ja wiem lepiej". O gustach się nie dyskutuje, to jedno, ale kim jesteś, żeby odgórnie, niepodważalnie stwierdzić, iż "to nie jest hands up i kropka"?? Fakt, to może nie jest typowa, modna dziś stylizacja, no ale ludzie, jak tak będziemy zamykać ramy tego gatunku, to wkrótce przestanie się on rozwijać, i rzeczywiście, za parę lat będzie "Hands Up is dead"...


PS: Ostatnio odnoszę wrażenie, że niektórzy celowo walczą tutaj z polskimi wokalami i wszystkim próbują na siłę udowodnić, że są gorsze. Jakbyście któreś z tych "wielkich" nazwisk/pseudonimów z płyt technobejsa zobaczyli przy polskim tytule, to też byście zhejcili, może nawet bez odsłuchu nazwalibyście to "disco polo".




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 2 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • Michuxfcb, Simek
#14
(06-23-2016, 17:41)Eleman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
PS: Ostatnio odnoszę wrażenie, że niektórzy celowo walczą tutaj z polskimi wokalami i wszystkim próbują na siłę udowodnić, że są gorsze. Jakbyście któreś z tych "wielkich" nazwisk/pseudonimów z płyt technobejsa zobaczyli przy polskim tytule, to też byście zhejcili, może nawet bez odsłuchu nazwalibyście to "disco polo".
Dokładnie



[-] 1 użytkownik podziękował marcin0313 za ten post:
  • Michuxfcb
#15
Ty znowu o polskich wokalach... nie mam nic do wokali! Po prostu mi się to nie podoba i mam odczucie, że to nie jest hands up! MOJE zdanie to moje zdanie. Tak jak pisałeś "o gustach się nie dyskutuje" to czemu zaczynamy tutaj kłótnię na ten temat? Słuchajcie sobie czego chcecie. Ale to jest forum, gdzie (jak się nie mylę) każdy może wyrazić swoją opinię, tak? Na tym polega forum.
"Odgórnie i nie powtarzalnie stwierdzić" powiadasz? Wyraźnie napisane jest tam, że to jest moja opinia.



[-] 1 użytkownik podziękował 2bych za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Disco Polo] Monika Chwajoł - Jesteś Moim Pragnieniem Kolejoman 0 343 04-16-2022, 18:49
Ostatni post: Kolejoman
  [Disco Polo] Fair Play - Spójrz Na Mnie Spójrz (Kriss Remix) Kolejoman 0 342 04-08-2022, 20:21
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] CamaSutra - Jesteś Ideałem (NEXITS Bootleg) Kolejoman 0 233 04-02-2022, 19:47
Ostatni post: Kolejoman
  [Disco Polo] D-Bomb - Jestes Idealem (Dance 2 Disco Retro Mix) Kolejoman 0 481 02-18-2022, 15:29
Ostatni post: Kolejoman
  [Disco Polo] Daj To Głośniej - Kochaj Mnie (Radio Edit) Kolejoman 0 266 02-18-2022, 15:28
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości