Ankieta: Oddaje głos na
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Arix & Max - When I Shake Around (Original Mix)
53.85%
7 53.85%
Kim Maix & Maximilian Sunyaz - Get The Fuck Out (Handsupowo Anthem)
15.38%
2 15.38%
Track Collab (Zlew & LFR)
30.77%
4 30.77%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tracki z konkursu "Konkurs na TRACK w COLLABIE"
#1
1
Arix & Max - When I Shake Around (Original Mix)

2
Kim Maix & Maximilian Sunyaz - Get The Fuck Out (Handsupowo Anthem)

3
Track Collab (Zlew & LFR)



_____________________________________________________
Ankieta powyżej.



[-] 4 użytkowników podziękowało Maximilian Sunyaz za ten post:
  • BarthezJumper, Chytry Jaca, Ramiz, Skrzynek
#2
Kurde Big Grin ciężko ocenić, bo wszystkie kawałki są konkretne Big Grin


1. Arix & Max - w momencie Harlem Shake'a dałbym jakiś delikatny delay, bo sucho brzmi to trochę.
Kick też mógłby mieć odrobine więcej mocy.
Lead mi się podoba, koncepcja mi się podoba, wokale takie jak lubie Big Grin
Na prawde dobry track Smile

2.LFR & Zlew - pisałem wcześniej już, ale walne jeszcze raz ;p
Jest powahh, fragment od 0:18 do 0:36 bardzo mi się wkręcił
fajnie brzmi sub, nadaje klimatu Smile
lead mi się nie podoba, piszczący bardzo ;p
melo fajne, ale jak dla mnie (mam dziwny gust xd) odrobine za cukierkowe, ale propsuje Smile
od 1:49 do 2:34 znowu sztos Big Grin strasznie lubie takie fragmenty z niewielką ilością leadu, woxem najczęściej rapowanym i basslinem bez zmian.
Tylko lead i melo po części, a tak to bardzo mi sie podoba Smile

3. Maximilian & Kim Maix

W mixie jak LFR pisał jest lepiej, jest moc, kick fajnie gra, bass w Twoim stylu (i pomysleć, że pisze to ten, kto sam w mixie jest jeszcze lewy ;p ale co tam Big Grin)
Mówiłem Ci dodaj jeszcze jakieś plucki, pady, piano, żeby więcej się tam działo, bo tylko sam lead gra + zmiany budowy melo.
Bardzo fajny motyw jest na poczatku z "reverse piano" Big Grin oryginalnie, lubię to Big Grin
Jeśli chodzi o przejścia podczas fragmentu od 0:29 do 1:22 to świetne, coraz więcej sie dzieje i nie ma nudy.


Ciężko oceniać, dylemat jak cho*era Big Grin
Myśle, że głos oddam na Maxa & Arixa, za klimat (przypomina mi strasznie kawalki, których słuchałem jak wchodziłem w HandsUp ;p) i woxy, które na prawde mi podeszły. Kick mógłby mieć więcej mocy, ale i tak dobrze jest.

1. Arix & Max
2. LFR & Zlew
3. Maximilian & Kim



[-] 1 użytkownik podziękował Krzychowsky za ten post:
  • DJ Arix
#3
glos oddaje na coopke Zlew & LFR - gdyz co tu mowic najbardziej mi podeszlo Smile
fajny mejtowski styl wkrecilo mi sie tylko jedynie co to Melodia i jej lead pozostawiaja wiele do zyczenia ;p

Arixo i Maxo
eurodanceowo Smile ;p (co srednio lubie ;p) produkcja generalnie calkiem ok, zroznicowana, na wszystko miejsce i czas, aczkolwiek nie porwalo mnie tak jak walek LFR i Zlew'a

Kim i Max
fajny walek : ] szkoda ze kim bardziej sie nie przylozyl, bo moglo wyjsc bardzi fajnie
pierwsze melo eleganckie Smile ale malo zroznicowany kawalek ze tak powiem ;p



#4
Arix & Max - When I Shake Around (Original Mix) - ciekawa melodia, generalnie fajny traczek ;d
Kim Maix & Maximilian Sunyaz - Get The Fuck Out (Handsupowo Anthem) - co by tu powiedzieć hmm ? tragedia ;p
Track Collab (Zlew & LFR) - jak dla mnie najlepszy track, konkretny kick jak na HU przystało, fajny dzwięk main melody. - mój faworyt :-)



#5
Nie ma co słodzić ja powiem krótko i szczerze żaden track mi nie podszedł soory ale ze głos by wypadało na kogoś oddać hmm a
dobra niech już będzie

Co do technicznych spraw itd to się nie wypowiadam bo się nie znam wiec oceniam to co słyszę Tongue

1 Arix i Max (Prosiłbym o nie zjebanie bootlegu Heads will roll)
2 Kim Maix (więcej Kima miej Sunyaza)
3 LFR (Strasznie sucho gra to melo)



#6
Jak ktos jest chetny to na moim kanale soundcloud jest wersja z 'glosniej brzmiacym bassem' dla krzysia Big Grin
Arix - pamietam to melo Big Grin tylko to bardziej remix niz cos 'wlasnego' Smile - twoje przejscia jak zawsze zaskakuja, choc brak im odpowiedniego mixu, szkoda... na serio! <your fan...>


Max Kim - wielkie progress w mixie... i za to melo.. ahh to melo masz moj glos!

Tutaj wersja 'agrysywniejsza' ktora nie doczekal swojego 'ukoncznia' Sad Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował LFR za ten post:
  • Krzychowsky
#7
panowie co do techniki, to sie nie rozpisuje Wink
ale jedziem tak...

1. melo git, basisko fajnie drapie, jest klimat
2. piano oryginalne, ale mi nie podeszlo, bardzo mily basior, melo wakacyjne, robota Kim'a z tego co pamietam. ale reszta Max'a, tak?
wiecej urozmaicenia by sie przydalo.
3. za takimi wokalami nie przepadam, lead mi nie podszedl, drazni mnie ta 'gora' w leadzie, daje po uszach.

Glos leci na nr. 1.
Ogolnie szalu nie ma, ale trza bylo kogos wybrac w koncu.
Graty dla wszystkich (co sie wywiazali Big Grin ) !



[-] 2 użytkowników podziękowało Chytry Jaca za ten post:
  • DJ Arix, Maximilian Sunyaz
#8
Ja to się wypowiem krótko , bardzo spodobał mi się kawałek Arix & Max - When I Shake Around (Original Mix) to są moje klimaty Smile , kick mógł by być bardziej ostrzejszy jedyne takie zastrzeżenie Smile

Ale także fajny kawałek zmontowali Track Collab (Zlew & LFR) taki wesoły moim zdaniem Smile

Ale także nie będę ukrywał że Kim Maix & Maximilian Sunyaz - Get The Fuck Out (Handsupowo Anthem) że ich kawałek jest zły bo wręcz przeciwnie Smile Porywa do szybkiej jazdy samochodem ^^ przekonałem się na własnej skórze Big Grin

od strony poprawności nie będę się wypowiadał Big Grin

Ale chłopaki tak dalej !



#9
GLOSUJEMY, I KOMENTUJEMY! PANOWIE LAST DAY!!!
REFRESH!







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości