Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teequee - Szwecja
#1
Teequee, Trancequility, Potuz. Pod tymi pseudonimami ukrywa się Pontuz Bergman urodzony w 1986 roku szwecki producent muzyczny. Ów człowiek również jest członkiem hardstyle'owego duetu Wasted Penguinz. Jest jednym z tych producentów, którzy bazowali na stylu Deepforces Smile Osobiście myślę, że dorównywał mu poziomem, oraz niekiedy nawet lepiej wypadał.

Produkcje:

Paradise Of Love
g00d n1Ght
Cc.K - My Fantasy (Teequee Remix)
Happy Ending
Sunrise

+ inne, nie pamiętam Tongue

Wszystko do znalezienia na wrzucie pod tagiem: Teequee.

Produkował jeszcze hardstyle pod tym pseudonimem. M.in Angels, Popcorn, czy Wishes.

Obecnie o ile mi wiadomo projekt Teequee jest zakończony lub zawieszony. Pontuz odwala robotę razem z Danem J w Wasted Penguinz. Wink Ja osobiście katowałem kiedyś jego produkcje 24h Smile

Ktoś zna? Słyszał? Co sądzi? ;>

Linki z YT:







- jakość kiepska x/




[-] 3 użytkowników podziękowało Krzychowsky za ten post:
  • Chytry Jaca, keron4, sledzik1305
#2
Ja kojarzę jedynie że jakiś nijaki "Tequee" zrobił jumpstylowy cover/remix "Popcorn".



[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Krzychowsky
#3
Boszsz... Jak to dobrze że Pontuz się ogarnął i zamiast kopiować DF robi mega robotę w WP:>

P.S
NIKT NIGDY nie był lepszy od DF. DziękujęSmile



#4
good night ma bardzo fajny bass i jakbym nie wiedzial ze to ten w WP to bym myslal ze faktycznie deepforces to zrobil tak wogóle to by sie przydalo zeby ktos tworzyl w stylu deepforcesa bo jego kawalki katuje codziennie a by sie przydalo cos nowego od niego btw
On wogole jeszcze tworzy muzyke macie moze jakies info na jego temat ?



#5
Ostatnio wypuścił remix dla Van Snydera i to był ostatni jego kawałek jak narazie.
Mówisz, że styl DF? :> Daleko szukać nie trzeba - 2 Empty Headz Smile
Sprawdź sobie jeszcze kawałki niejakiego Maziano, chociażby remix Brooklyn Bounce & Alex M. & Marc V. Damme - Crazy i inne.
Co prawda bassline nie ma takiego jak DF, ale bardzo podobne brzmienia, kick, lead itd.
Jest jeszcze koleś o pseudonimie Jake Up, i to chyba tyle.. chyba, ze cos pominąłem.



#6
1/2 obecnie Wasted Peguinz



#7
@Keron: Obecnie DF: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of NENO
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#8
(03-27-2014, 21:34)TheHandsUp napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
1/2 currently Wasted Peguinz

(03-27-2014, 22:31)NENO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Keron: Currently DF: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#9
Thank you for the share







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości