Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrywanie Połączenia WIFI
#1
Witam Kupiłem niedawno Laptopa Z510 Lenovo
No i mam kuźwa problem, a mianowicie : Cały czas śmigam sobie na Wifi, z początku nie było problemów, ale teraz to katastrofa ciągle zrywa połączenie. W ogóle nic się nie da robić non stop muszę w lapku resetować połączenie.
Nadmienię że to jest Windows 8
Bawiłem się na stronce mojego rutera, nic.
Bawiłem się z kartą sieciową także, nic.
Router Stoi 5 metrów od lapka.

Nie mam zielonego pojęcia co jeszcze mogę zrobić.
Może ktoś już ma/ miał taki problem, więc słucham porad.



#2
Spróbuj zainstalować sterowniki od nowa, może pomoże. (mi kiedyś pomogło; na kompie był net a na lapku nie)
Na kompie też ci przerywa może to problem ze strony usługodawcy?




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Ramiz
#3
spróbuj wyłączyć/odinstalować coś takiego jak: "Karta sieciowa debugowania jądra firmy Microsoft" w menadżerze urządzeń, gdyż Windows 8 zainstalował dodatkową kartę nie wiem po co xD W lapkach lenovo to sprawia zazwyczaj problem zrywania wifi, nie pomoże będziemy myśleć xD



[-] 1 użytkownik podziękował Freekill za ten post:
  • Ramiz
#4
I repaired this type Notebook for friend . this notebook series have this problem from manufacturing, i recomended you update all drivers and firmware Big Grin , for me newest firmware help me Smile , Problem is in your notebook




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 1 użytkownik podziękował Lucky za ten post:
  • Ramiz
#5
(05-17-2014, 20:09)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Spróbuj zainstalować sterowniki od nowa, może pomoże. (mi kiedyś pomogło; na kompie był net a na lapku nie)
Na kompie też ci przerywa może to problem ze strony usługodawcy?

Ale to świeżo Zakupiony Laptop więc stery są wgrane przez firme. To po co by instalować od nowa ?

(05-17-2014, 20:12)Freekill napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
spróbuj wyłączyć/odinstalować coś takiego jak: "Karta sieciowa debugowania jądra firmy Microsoft" w menadżerze urządzeń, gdyż Windows 8 zainstalował dodatkową kartę nie wiem po co xD W lapkach lenovo to sprawia zazwyczaj problem zrywania wifi, nie pomoże będziemy myśleć xD

A gdzie ja mam znaleźć tą Karte siecówke ? Szukałem w Menadżerze ale jakoś znaleźć nie mogę ;/ Może źle szukałem ? xD

(05-17-2014, 20:18)Lucky napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
I repaired this type Notebook for friend . this notebook series have this problem from manufacturing, i recomended you update all drivers and firmware Big Grin , for me newest firmware help me Smile , Problem is in your notebook

Nie Rozkminiam Lucky o co ci chodzi Big Grin



#6
menedżera urządzeń > karty sieciowe jak tej karty tam nie ma to git, może aktualizacja sterowników. Co do tego co Lucky pisał że robił z tego typu kompem i poleca aktualizacje sterów..



[-] 1 użytkownik podziękował Freekill za ten post:
  • Lucky
#7
Jakoś samu ustało ^^







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości