Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie zmian*
#10
najlepiej z 25




Signature of Andi
[Obrazek: miranda-kerr-o10.gif]
#11
ok Smile zmienione na 25 wątków na stronę Smile



#12
Przede wszystkim proponuję zainstalować jakąś modyfikację SEO, która pozwoli wyszukiwarkom(czyt google Wink) swobodnie indeksować stronki z tematami. Jest to z pewnością pierwszy krok do pełnego "uruchomienia" forum. Ponieważ szczerze mówiąc co komu po pięknym forum, które po prostu nie żyje.
Ogólnie inwestowałbym bardziej w reklamę, niż dopracowywanie szczegółów takich jak ikonki rang.

Pozdr Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Meon za ten post:
  • .DragoN.
#13
SEO jest ważne masz rację Wink Na razie jest dodane tylko Przyjazne SEO tytuły (poprawia tytuły stron na przyjazne wyszukiwarkom google).
wieczorem jeszcze dodam mape strony i inne niezbędne rzeczy SEO Smile

Dzięki za kolejną propozycję Wink



#14
Ja mam propozycje odnośnie działówWink Może po prostu zrobić dla nas,amatorskich producentów,osobny dział REMIXY,osobny dział AUTORSKIE PRODUKCJE i przede wszystkim DEMA Wink na pewno każdy chciałby wrzucić swoje demko,i zobaczyć co myślą inni,niż od razu pełną wersję,tak mi się wydajęWink



[-] 1 użytkownik podziękował Futushimo za ten post:
  • .DragoN.
#15
Najprawdopodobniej takie dzialy zostana dodane w strefie producenta Smile
Czekam jeszcze na glos reszty administracji, ale mysle, ze to przejdzie i zrobimy tak Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#16
No można by coś takiego zrobić bo musimy promować młodych producentów Hands up'u Wink



#17
No to dodaje




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#18
Jemu chyba chodziło o to aby dorobić taki dział dla osób bez rangi a ty obecnie zrobiłeś tylko dla tych co mają rangę







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości