Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
slimboy hardcore

Slimboy! - Hardcore
[undefined=undefined]Melo Cj MKH, strasznie mi sie spodobalo, a oryginal przepadl ;o.... dlatego zrobile remejk'a , w niecala godzinke, (malo efektow, gadzieciarstwa) Smile

PS. Pozdro Soundclod, bass ledwo slysalny, ale coz Wink

@Down
rzeczywiscie, wylaczylem eq na bassie i tak zapisalem... masz racje. editne zara

Editek z eq. / teraz chyba kicka za cicho, ale nie mam czasu porpawic ;d

Signature of Duanta
Slimboy!
[-] 1 użytkownik podziękował Duanta za ten post:
  • Skrzynek
Soundcloud jako jedna z nie licznych nie pogarsza jakości wiec to raczej nie wina SC Big Grin Big Grin

Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
https://www.facebook.com/Hard3eatFP
https://soundcloud.com/hard3eat

[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • Duanta
to na co danko wrzucasz jak nie dopracowalesTongue melo mi sie podobaBig Grin ale ono chyba nie twoje, ale fajny lead, basik tez (lead jego) fajny... o miksie sie nie wypowiadam, bo sie nie znam, ale pracowac nad nim na pewno potrzeba

Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • Duanta
@UP Melo CJ mKH Smile dzwieki moje, a pracowac raczej nie bd, to tak bardziej 'na odpiernicz' - poprostu melo mi sie spodobalo. Nie lubie poswiecac duzo czsu projowi, ktory jest robiony z gotowca praiwe Wink Co do miksu, nawet clap i hithatsy sa na sucho, hehehe ^^ Ale cii...

Signature of Duanta
Slimboy!
to trzeba bylo choc troche posiedziec nad melo zeby takie samo nie bylo, pozmieniac cos ;d
pierwszy raz w twoich 'produkcjach' w miare mi sie bass podoba. trzeba bylo dodac troche distortu zeby byl bardziej 'brudny' taki ;d
ogolnie nawet fajnie. ale do mnie ci duuzo brakuje xd zart

Signature of Vandergrift Why so serious...?
[-] 1 użytkownik podziękował Vandergrift za ten post:
  • Duanta