Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seba :)
#1
Siemka wszystkim Smile Jestem Sebastian, mam 21 lat. Hands Up'u słucham praktycznie od jego początków po dziś dzień, uważam ten gatunek za najbardziej wkręcający w pozytywną imprezę i bardzo dziwi mnie fakt, że został wyparty z klubów przez electro house :/ no ale może kiedyś uda nam się przywrócić go do łask Wink od paru latek jestem także djem, i oczywiście wielką radość sprawia mi, gdy na imprezie ktoś poprosi o hands up. Jeszcze większą odczuwam, gdy ludzie szaleją w tempie +-142bpm Wink handsupowo przeglądam już od dobrych paru miesięcy, jednak dopiero dzisiaj sprężyłem się, by założyć konto. Za zwłokę przepraszam i proszę o rozgrzeszenie Wink pozdrawiam wszystkich i sorry za wypracowanie Wink



[-] 3 użytkowników podziękowało bokus90 za ten post:
  • .DragoN., DJ Kludu, Krzychowsky
#2
Witam kolejnego maniaka Hands up'u Big Grin Wpadaj często, udzielaj się na forum i baw się dobrze Smile



#3
Panie, jak ja bym sie ucieszył jakby jakiś DJ puścił HU w Ostrowieckim klubie Big Grin Raj na ziemi... nic do electro house'u nie mam, ale co za dużo, to nie zdrowo Tongue Siema, miłego pobytu i Peace !



#4
wiitamy i miłej zabawy ! :]







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości