Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozruch
#1
Witam.

Znacie mnie, może nie, ale to ja, Frame Smile

Dlaczego zakładam temat o takiej a nie innej nazwie? Zapraszam do mini lekturki:

Otóż widzę że na tym forum już coś minimalnie zaczyna isć do przodu, ale właśnie. Minimalnie. Z tego co wiem jest to jedno z nielicznych, jak nie jedyne forum poświęcone tylko Hands Up'owi, a pomimo tego, brak tej "iskierki".

Dlaczego tak myślę? Otóż proszę zobaczyć jak wygląda SB na forum. Jest puste.
Ja rejestrując się na forum poświęconym muzyce, którą kocham, najpierw zwracam uwagę na to, czy będę mógł sobie z kimś o niej podyskutować i tym podobne, ale patrząc na to "okienko", widzę że nie bardzo, ponieważ odrzucaja mnie odstępy czasowe wysyłanych wiadomości. Nie mówię o tym by teraz spamowac na SB czy coś, ale wiąze się z tym reklama! Bo gdy więcej ludzi bedzie wiedziało o stronie, to tym więcej będzie użytkowników, i tym bardziej gęściej będzie na Shoucie!

Łatwo gadać prawda? Frame taki cwaniak to niech załatwi to promo!

Wszystko w swoim czasie kochani Smile Bo żeby zacząc coś reklamować, to dana rzecz musi przyciągać, np. Schludność działów, Jakieś miłe przywitanie dla niezarejestrowanych,pojawiające się na stronie głównej, a przede wszystkim dobre Hit Mixy!

To jest kolejny wątek który chce poruszyć. Otóż skoro został wydany pierwszy, otwierający Hit Mix, to czemu nie został on zmixowany z kawałków, na których Hands Up się rozkwitał, tylko z kawałków po prostu nowych ? Ja gdybym miał być wredny, to oceniłbym Tlkę bardzo słabo głównie z tego powodu, że na pierwszym oficjalnym składaku nie ma kawałków z czasów kiedy na HU mówiłem Techno gdy byłem mały i które słyszałem na niemieckiej vivie, czy na składakach Future Trance, Club Rotation czy DJ's Meeting kupowanych kiedyś na Stadionie 10-lecia.

Kolejny wątek i chyba ten, z którego to forum powinno słynąć. Ranga MP:

Otóż ja nie potrafię trzymać dla siebie czegoś, co mi nie pasuje. Więc osobiście uważam, że tą rangę mają słusznie tylko Sunvibez i Brian T, bo nie wiem czy ktoś jeszcze z tych obeznanych i znanych jest tu zarejestrowany, jesli tak to przepraszam. Skoro w rekrutacji piszecie że "ocencie moje stare kawałki" albo że "Umiejętności na pewno wzrosły", to czemu K%*wa! nie wstawicie tych "nowych umiejętności" tylko jakieś Wasze stare, zakurzone wypociny?! Na jakiej podstawie niby mam coś ocenić skoro ktoś wrzuca rzecz nieaktualną? Albo jaką mam pewność że rzeczywiście jest lepiej? Nie toleruję osobiście czegoś takiego jak dobra opinia po znajomości albo że "okej okej, wierze na słowo że jest lepiej, jestem na tak i łap rangę"!

Wnioski:

1. Mysl o założeniu takiego forum jak najbardziej dla mnie na plus.
2. Admini, modzi, zróbcie tu porządek żeby to jak najczyściej i jak najschludniej wyglądało, dopiero wtedy mozna myslec o dobrym supporcie.
3. Hit Mix jest dobrym pomysłem, wykonanie go jest okej, ale Tlka pierwszego, a zarazem otwierającego skladaka po prostu nietrafiona.
4. Ranga. Powołałbym jakąś rzetelną i ZNAJĄCĄ się na rzeczy komisję do oceniana i wtedy tylko oni mają prawo głosu.

Wyrażam po prostu swój pogląd na to wszystko.

Pozdrawiam

Frame



[-] 5 użytkowników podziękowało Frame za ten post:
  • .DragoN., BeatNoiser, DJ Kludu, JOKER, Jumproxx
#2
Dzieki za zalozenie tematu. Daje do myslenia Smile Szczegolnie watek z ranga HUM Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#3
No temat daje dużo do myślenia Smile

Hit Mix nie jest do końca tylko z nowości Tongue Pierwsza dziesiątka jest z nowości, druga dziesiątka jest ze starych/starszych nut Smile

Komisję która będzie decydowała o przyznaniu rangi Hands Up Maker i tylko ich głosy będą się liczyły? Jestem jak najbardziej za Smile Tylko teraz pytanie, kto by wszedł w skład tej komisji?



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • DJ Kludu
#4
No najpierw trzeba miec tych MP, ktorzy mogliby w tej komisji zasiasc




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#5
Jestem dopiero od wczoraj na forum więc nie chcę się zbytnio wymądrzać, ale według mnie komisja w składzie admin, moderatorzy plus już wybrani HUM mogłaby dać radę Smile



#6
Komisja nie musi być tylko z MP, tylko z osób które znają się na rzeczy i umieją nazwać rzeczy po imieniu.

np. Sunvibez, Brian T, + 2 obeznanych userów.

Nie wiem jak z Brianem jest ale Sun raczej nas odwiedza prawda?

Chodzi mi o to by oceniali ludzie którzy się znają

Pozdrawiam







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości