Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin rangi HUM.
#1
Witam.

Wczoraj taka propozycja wyszła podczas skajpaja z m.in. NENO Smile

Przydałoby się stworzyć nowy regulamin na Hands Up Makera. Dokładniejszy, lepszy oraz taki który będzie zawierał dokładne informacje.

Wcześniej też o tym myślałem, ale nie miałem chęci aby go napisać (może teraz z NENO był dał rade).


Pozdrawiam.

PS: NEN'' ! Przypominam Ci też, że chciałeś tam na coś ponarzekać i jakiś temat napisać xd



#2
Ten regulamin już dawno miałeś zmieniać ... i nadal czekam xD Jak tylko chce to niech napisze nowy regulamin



#3
Skarbeczki Wy moje;> Ale wiąże się to z otwarciem tematu z sugestiami co ma się znaleźć w takowym regulaminie. Żeby potem nie wyszło że komuś się coś nie spodobało;> (Minimalna ilość nabitych postów, być może thanks'ów, czy zgłoszenie TYLKO z remixami może być brane pod uwagę (wzmianka na temat autorskich produckji), czas na podjęcie decyzji, obowiązki z których HUM musi się wywiązać żeby rangę utrzymać itd itp.)



[-] 1 użytkownik podziękował NENO za ten post:
  • DJ Kludu
#4
Ten wyżej dobrze gada ! Polać mu Wink

Ja bym proponował, abyśmy sobie w dwóch na skype usiedli i pogadali, napisali regulamin, a potem go tutaj przedstawimy i kto będzie chciał może jeszcze zasugerować jakieś zmiany ;D




#5
jak robić regulamin to na stałe a nie zmieniać co tydzień Tongue Pogadajcie na skype i ustalcie porządny regulamin Smile



#6
No napiszemy go i potem damy tutaj w dziale .. moze ktoś zaproponuje jakąś zmiane w regulaminie jeszcze.. ?
zebysmy tego sami nie robili ;d



#7
Dla mnie te posty i thanksy sa glupie

Jesli chodzi o range HU Maker
Jakby np. Rob Mayth na forum wbil to nie mialby rangi bo nie ma postów? Big Grin




Signature of Bootyplayerz
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#8
Za posty bodajże jest ranga Hands Up fan. Wiec jezeli teoretycznie Rob by wbil zeby otrzymac range HU Maker powinien najpierw wrzucic swoje nutki i oczekiwac na akceptacje badz odrzucenie :d Dla mnie jest git, ale moge sie mylić Big Grin



#9
Ja proponuje po prostu zrobic tak ze musza być 3 kawalki
remixy badz single

Bez żadnych postów, thanksów itp bo to jest głupie ;p




Signature of Bootyplayerz
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycja nowej rangi Henricsone 9 2,286 08-30-2012, 15:10
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości