Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Refleksje Habbiego
#10
Jak pisałem w moim poście wyżej nie mam nic do podrabianiu czyjegoś stylu pod warunkiem ze jest to robione z rozwagą, a niektórych trochę ponosi, ale lepiej jak już kopiują coś dobrego niż by mieli łączyć HU z Bouncem jak powstało już parę nutek tego typu.
Bardziej wkurza mnie jeżeli czołowi producenci i remixerzy HU mający umiejętności i talent do tworzenia czegoś ciekawego tworzą ciągle w jednym stylu.

Co do wstawek z innych gatunków to jestem na NIE, poza jednym wyjątkiem dupstep jako podkład pod wokal, oczywiści zdarzało mi się w niektórych piosenkach słyszeć dupstepową wstawkę wsadzona z dupy i to od razu u mnie skreślało taką nutkę, ale dość często zdarzyło się że w jakieś nutce brakowało mi dubstepu jako wstawki pod wokal gdzie dobrze zrobiony wpasował by się genialnie.



[-] 3 użytkowników podziękowało tortain za ten post:
  • BarthezJumper, Crazz, Hard3eat
#11
Produkcja muzyki na masową skalę, produkcja seryjna wręcz - tak należy określić proceder taśmowego przetwórstwa remix packów na hencapy przy użyciu standardowych zestawów sampli i presetów "zrób se sam". To już raczej jakieś tępe rzemiosło, a nie prawdziwa działalność artystyczna. Nie wystarczy nie być bezmyślnym, tutaj sam umysł to za mało, potrzebna jest jeszcze dusza i serce, ew. Nexus.




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Hard3eat




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości