Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje piosenek na 18-nastke
#19
Dokładnie to musi być muzyka przy której ludzie będą chcieli się bawić hands up się nie sprawdzi przerabiałem to Smile



#20
Disco polo nie rozrusza ludzi ? hahahah xD
ZAWSZE jeśli ludzie nie chcą tańczyć, puszczam disco polo/biesiady jakieś i parkiet pełen ; )
ZAWSZE.
Nie wazny czy wstawieni czy nie... ; )
Grałem już na wielu takich imprezach i disco polo i biesiady to podstawa pełnego parkietu Wink
Do kotleta czy picia, można posluchac typowych radiowych kawałków Wink
Często takie gram ;D




Signature of DJ Kludu
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

POLECAM!


#21
Jakby mi nie daj boziu ktoś puścił disco polo na moim weselu to posypałyby się trupy... Sam prywatnie dostaję kurwicy jak ktoś mi puszcza dicho na imprezie/ podczas chlania etc... niezależnie od stanu. Wolę posłuchać klasyków lat 90/80/70 szczególnie w stanie wskazującymWink Klimatycznie i z klasą.



#22
Podbijam Nena, tak samo do tego podchodzę, chociaż generalnie rzecz biorąc nie wielu jest ludzi z takim właśnie podejściem, więc na masówkach często disco-polo jest często grane. Podczas typowego posiedzenia i picia osobiście preferuję rap.



#23
Takie klimaty najlepsze : Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

POLECAM Wink





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam 2 piosenek lub nazw mam tylko fragmenty scandal3 3 333 11-27-2022, 02:41
Ostatni post: Max Gee!
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,328 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  IV Urodziny forum - Propozycje. Jumproxx 36 7,391 08-01-2015, 00:16
Ostatni post: Vinylside
  Okładki Piosenek Vol.2 : Jens O. 99ers 0 718 04-07-2014, 14:30
Ostatni post: 99ers
  Okładki Piosenek Vol.1 : DJ Gollum 99ers 3 1,084 04-07-2014, 14:00
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości