Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiostacje FM grające Hands Up kiedyś i dziś
#1
Zakładam wątek na temat stacji FM które kiedyś i dziś grały, grają muzykę Hands Up. Ja Słuchałem Fan FM Rzeszów (od Lutego 2005 Eska Rzeszów dziś Wawa), TAK Fm z Kielc (od 2005 zrezygnowano z klubowej ramówki,a od 2007 RMF MAXXX) Radio Maks FM z Tarnowa (od 2007 Eska Tarnów), Radio Leliwa Tarnobrzeg do dziś działająca ale bez klubowych kawałków, a na końcu radio Galicja z Nowego Sącza (od 2009 RMF MAXXX)
Czy dziś w innych częściach kraju grają Hands UP na UKFie (FM)? A może ktoś słuchał stacji które mi udało się odebrać i wymieniłem. Podzielcie się



[-] 1 użytkownik podziękował Sebek za ten post:
  • Eleman
#2
Chyba nie dawno słyszałem na Vox FM "Everytime we Touch" od Cascady i to chyba jedyny przypadek HU na FM.
Ja słuchałem radia Boss z Kutna, RSC ze Skierniewic, Radio Dla Ciebie z Warszawy, Radio FAMA z Sochaczewa, Radio Parada z Łodzi, a w latach 90 co piątek "Dyskotekowa Lista Przebojów" w Radiu Łódź. A i zapomniałbym o prowadzonym przez Marcina Jędrycha "Hop-Bęc w RMF FM. I jeszcze to nagrywanie na kasety Smile Niestety żadna z tych stacji nie gra już w tym klimacie. Większość z nich nie istnieje lub zmieniły profil wraz z nazwą. Trzyma się tylko Radio Parada, ale gra to samo co Vox FM, czyli Disco Polo i Eurodensy 80 i 90.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Sebek
#3
Planeta FM juz nie istniejace radio Sad
a wczesniej to wszedzie HU, trensy itp Smile
listy przebojów pamietam Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Sebek
#4
(07-04-2016, 00:49)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Chyba nie dawno słyszałem na Vox FM "Everytime we Touch" od Cascady i to chyba jedyny przypadek HU na FM.
Ja słuchałem radia Boss z Kutna, RSC ze Skierniewic, Radio Dla Ciebie z Warszawy, Radio FAMA z Sochaczewa, Radio Parada z Łodzi, a w latach 90 co piątek "Dyskotekowa Lista Przebojów" w Radiu Łódź. A i zapomniałbym o prowadzonym przez Marcina Jędrycha "Hop-Bęc w RMF FM. I jeszcze to nagrywanie na kasety Smile Niestety żadna z tych stacji nie gra już w tym klimacie. Większość z nich nie istnieje lub zmieniły profil wraz z nazwą. Trzyma się tylko Radio Parada, ale gra to samo co Vox FM, czyli Disco Polo i Eurodensy 80 i 90.

Hmm Andrzej, skąd jesteś? To stacje z moich okolic Big Grin


Hmm dzisiaj to już chyba tylko Vox puści czasem coś akceptowalnego, a kilka lat temu to nawet Esce się zdarzało... Undecided




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Sebek
#5
Ja czasem słyszałem Hands Up w Trendy Radio



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Sebek
#6
W radiu Plus czasami puszczają: Cascada - Everytime We Touch ale to tylko ten jeden utwór, reszta to przeboje lat 80, 90.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Sebek
#7
Jeszcze kiedyś z tych lepszych były Radio Manhatan (później Eska Łódź) i Radio Plus Między Łodzią a Warszawą (@Eleman: Tam właśnie mieszkam) Big Grin




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Eleman, Sebek
#8
(07-04-2016, 19:50)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Jeszcze kiedyś z tych lepszych były Radio Manhatan (później Eska Łódź) i Radio Plus Między Łodzią a Warszawą (@Eleman: Tam właśnie mieszkam) Big Grin

O, a tak konkretniej, miejscowość, okolice? Big Grin

PS: Hmm nie słyszał ktoś może o planowanym powrocie "naszych", rave'owych klimatów w polski eter, jest tu ktoś może bardziej zainteresowany mediami w Polsce? Hmm chodzi mi o przejęcia czy zmiany profilu tak jak to miało miejsce np. w VoxFM parę lat temu właśnie Wink




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Sebek
#9
(07-05-2016, 01:48)Eleman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
PS: Hmm nie słyszał ktoś może o planowanym powrocie "naszych", rave'owych klimatów w polski eter, jest tu ktoś może bardziej zainteresowany mediami w Polsce? Hmm chodzi mi o przejęcia czy zmiany profilu tak jak to miało miejsce np. w VoxFM parę lat temu właśnie Wink

Nie liczyłbym na to. Ewentualnie może w przyszłej dekadzie tego stulecia Smile




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Sebek


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  JEGO CIAŁO DO DZIŚ LEŻY POD GRUZAMI ELEKTROWNI W CZARNOBYLU Nexoss 0 486 06-11-2021, 20:22
Ostatni post: Nexoss
  Kiedyś to było - kultowe rzeczy PRL-u. Historia Bez Cenzury Andy J 0 643 06-06-2019, 21:48
Ostatni post: Andy J
  Z czego Polska była kiedyś znana? # Polimaty Andy J 0 645 04-18-2019, 21:57
Ostatni post: Andy J
  „Brałam DOPALACZE. Cenę płacę DO DZIŚ” – 7 metrów pod ziemią #46 Andy J 0 490 12-12-2018, 21:57
Ostatni post: Andy J
  Dlaczego granie na PC jest dziś tak drogie? BarthezJumper 0 577 05-13-2018, 14:21
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości