Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z przypisywaniem VST do mixera.
#1
Mam VST Zebra przypisane do kanału 1wszego w mixerze.
Kanał drugi 3,4,5 itd mają swoje przypisy z efektami także.
Kiedy kliknę w mixerze na obojętnie jaki kanał po za 1wszym to odcina mi wszystkie efekty od Zebra VST ale nie przestawia ich np. na efekty z Kanału 2 czy 3 tylko po prostu odcina. Po za tym FL mi jak by automatycznie "zwiększył moc" EQ 2, po prostu zmienil jego dzwięk bez mojej roboty.



#2
Witam ; D nie wiem co Ty masz za Fl bo dziwne te Twoje problemy ^^ a jak dasz zebre na inny kanal np 9 czy to samo sie dzieje?Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Cosmic Ravers za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#3
Nie chodzi o to. Obojętnie jaki dzwięk jaka wtyczka i jak sobie w mixerze kliknę na inny kanał żeby np sprawdzić efekty jakie tam są to nagle mi caly mix zmienia no tragedia;/ kiedys juz tak mialem ale to mi sie dzieje jednorazowo w projekcie np w innych tak nie mam ;/



#4
Wszystkie programy,image line,Fl 10,advanced,reset settings jak to nie pomoże to cholera wie co xD




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#5
Dzdzięki, nie pomogło to chyba był jakiś trzaśnięty projekt. Bo w innych jest dobrze XD albo coś znowusz na klikałem ;D





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ava Max - Maybe You’re The Problem (99ers Bootleg) DEMO 99ers 1 398 05-11-2022, 14:23
Ostatni post: winmap
  Linux i problem z otworzeneim muzyki po zmianie aliasu. D@n PE 6 1,336 04-26-2019, 19:20
Ostatni post: D@n PE
  AGA 江海迦 - 小问题 Little Problem (ARG 2K19 MIX) cut Smirnoff 0 475 04-15-2019, 21:20
Ostatni post: Smirnoff
  [Speedcore] Sodiak feat. Dedicator – Do We Have a Problem (TerrorClown Remix) BarthezJumper 0 543 04-22-2018, 09:10
Ostatni post: BarthezJumper
  Do you have any tips on how to solve my problem?=(( 0 604 12-20-2017, 13:58
Ostatni post: Gość



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości