Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Chmurką
#1
Kod:
http://imageshack.us/photo/my-images/689/vh4q.jpg/

Mam problem z tym Dymkiem , Za każdym razem gdy włączam komputer muszę czekać żeby mi on wyskoczył ( około 5 min) bo w przeciwnym razie jak włącze coś np. jakiś program to zaalaguje na dłuższy czas , a jak chce włączyć przeglądarkę to się nie włączy i na dodatek zaalaguje, już całkowicie.
Reinstal robiłem nie pomogło.

Tutaj wyskakuje że Avast jest wyłączony a to nie prawda ...
Aktualizacje wyłączyłem bo to nie potrzebne.

Miał może ktoś taki problem ? Lub wie jak go rozwiązać ?



#2
Aby wyłączyć "bezpieczne centrum” należy w rejestrze wejść do: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Microsoft -> Security Center a następnie zmieniamy w "FirewallDisableNotify" na wartość 1.

Sposobów na uporanie się z tym problemem jest oczywiście wiele. Ten jest trochę niekonwencjonalny.

2min w google ;d



[-] 1 użytkownik podziękował LFR za ten post:
  • Ramiz
#3
Noo tak tak Ale tu wyłączasz Firewall , a ja chciałbym mieć Antywirusa żeby działał Smile i co teraz ??



#4
To może zainwestuj w innego antivirusa ;D

Sprawdzałeś może czy czasem Avast przy każdym włączeniu komputera nie odpala skanowania wszystkich dysków?
Podaj specyfikacje sprzętu i jaki system zainstalowany?



#5
Sorry że nie odpisywałem ale nie widziałem posta.

Specyfikacje

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Avast dobry jest bo wyłapuje wirusy więc nie wiem co to :/



#6
1.Spróbuj wyczyścić komputer przy pomocy Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
.
2.Przeskanuj komputer Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
.
3.Sprawdź czy w logach systemowych są jakieś błędy.
4.Możesz też spróbować przy kolejnym włączeniu kompa odpalić menadżera zadań i sprawdzić czy jakiś proces zużywa dużo cpu.



#7
(07-15-2013, 13:01)Aulus napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
1.Spróbuj wyczyścić komputer przy pomocy Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
.
2.Przeskanuj komputer Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
.
3.Sprawdź czy w logach systemowych są jakieś błędy.
4.Możesz też spróbować przy kolejnym włączeniu kompa odpalić menadżera zadań i sprawdzić czy jakiś proces zużywa dużo cpu.

Ale to co napisałeś , nic nie ma związanego z tym co się dzieje. Ponieważ 1. Używam cały czas. 2. Przecież to Do wirusów, a ja nie mam wirusa , bo przecież gdy bym miał to razem z Windowsem by mi się instalował (org. Płytka) Bo to od samego początku się tak dzieje. 3. w Logach nie ma błędów a ni nic niepokojącego. 4. Nie mam nic takiego co by mi zżerało dożo Cpu , a jeśli nawet to nie jest związane z tą chmurką Big Grin



#8
(07-18-2013, 18:55)Ramiz napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ale to co napisałeś , nic nie ma związanego z tym co się dzieje. Ponieważ 1. Używam cały czas.
Skąd miałem wiedzieć Tongue
(07-18-2013, 18:55)Ramiz napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
2. Przecież to Do wirusów, a ja nie mam wirusa , bo przecież gdy bym miał to razem z Windowsem by mi się instalował (org. Płytka) Bo to od samego początku się tak dzieje.
Mi to wygląda na wirusa. Czy jak robiłeś formata to zaraz pierwsze minuty czystego systemu już miałeś taki problem? Czy dopiero jak instalowałeś sterowniki/antywirusa? A po za tym nic się nie stanie jak przeskanujesz tym programem ;P
(07-18-2013, 18:55)Ramiz napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
4. Nie mam nic takiego co by mi zżerało dożo Cpu , a jeśli nawet to nie jest związane z tą chmurką Big Grin
Pytam bo nieraz mi się przytrafiało że znajomi mieli zainstalowanego Eseta Nod32 i zawsze przy uruchomieniu komputera antywirus wykonywał aktualizacje(bazy wirusów i ThreatSense )+całkowite skanowanie i komputery średniej mocy lagowało.

W sumie mógłbyś wrzucić logi z Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
.




#9
No właśnie to nie jest wirus bo po formacie 1 odpalenie i to wyskakuje Smile

OTL.Txt


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Extras.Txt


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ava Max - Maybe You’re The Problem (99ers Bootleg) DEMO 99ers 1 397 05-11-2022, 14:23
Ostatni post: winmap
  Linux i problem z otworzeneim muzyki po zmianie aliasu. D@n PE 6 1,336 04-26-2019, 19:20
Ostatni post: D@n PE
  AGA 江海迦 - 小问题 Little Problem (ARG 2K19 MIX) cut Smirnoff 0 475 04-15-2019, 21:20
Ostatni post: Smirnoff
  [Speedcore] Sodiak feat. Dedicator – Do We Have a Problem (TerrorClown Remix) BarthezJumper 0 543 04-22-2018, 09:10
Ostatni post: BarthezJumper
  Do you have any tips on how to solve my problem?=(( 0 604 12-20-2017, 13:58
Ostatni post: Gość



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości