Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preludium - Pozwol Mi (Weddboy Remix 2016)
#10
2bych napisał(a):
(11-04-2015, 21:56)mauros15 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Dzięki za wrzutę, stary styl cascady Tongue

Gdzie ty cascade słyszysz? Big Grin
Jak dla mnie melodia dobra, ale nie przywykłem do ściągania i słuchania utworów z polskim wokalem
Hmmm...Błąd Smile
Polskie wokale są najlepsze na świecie, w każdym razie najlepiej nadają się do muzyki klubowej, zaraz po nich są francuskie i angielskie no i może jakieś tam japońskie, włoskie etc., bo ruskie daleko w tyle, a niemieckie wokale i w ogóle śpiew po niemiecku to jakieś nieporozumienie, w przypadku hendzapu to hmm fakt, jest parę kawałków które da się słuchać, ale po za tym to hitler na 145 BPM i tyle w temacie...Ale to moje prywatne zdanie, sorry za ten wywód jeśli ktoś poczuł się urażony to trudno Big Grin
PS: I sorka za to, że nie w jednym poście, ale przy tym mechanizmie cytowania nie wiedziałem jak wcześniejszy post zedytować by były dwa różne cytaty.




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 2 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#11
Odnośnie polskich wokali to nie jestem aż tak za jak Eleman, ani aż tak przeciwny jak 2bych
Co do tego tracka to ideału trochę mu brakuje (chyba słabo zremasterowany, bo coś szumi), ale warunkowo go zabieram
O nieanglojęzycznych (egzotycznych) wokalach powiem tak: Czasem warto posłuchać czegoś innego - niemiecki: Marry - Bis in alle Ewigkeit (Megastylez vs. DJ Restlezz Bootleg), węgierski: Dancelovers feat Noémi - Késő üzenet, rosyjski: Virus - Net Sil YA Odna (DJ PeLiX Remix)
Prawdą jest, że niemiecki wokal najmniej mi się podoba, ale nie będę dalej rozwijał tego tematu.
A jeżeli chodzi o "stary styl Cascady", to nie Cascada tylko THT, a dokładnie to tylko jego samle wzięte z jakiejś paczki pewnie.
Z resztą sam THT też "wziął" sample od Cascady, więc ogólnie to jeden ch*j Big Grin




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Michuxfcb
#12
no pewnie ze zabieram



[-] 1 użytkownik podziękował djolsen za ten post:
  • BarthezJumper
#13
Love it :3 thank you ^^



[-] 1 użytkownik podziękował CLuBLioN za ten post:
  • BarthezJumper
#14
nie przepadam za polo disco, ale ogolnie to fajnie mu wyszlo



#15
zajeb**** daje 9/10



[-] 1 użytkownik podziękował mathiaas10061991 za ten post:
  • BarthezJumper
#16
tak najlepszy polski remix w roku 2015 bo wczesniej nic dobrego niemieli



[-] 1 użytkownik podziękował damian za ten post:
  • BarthezJumper
#17
dobry kawałek



[-] 1 użytkownik podziękował robert 3107 za ten post:
  • BarthezJumper
#18
Very Good 8/10



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • BarthezJumper


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Weddboy & DJ Komer - Po Prostu Miłość (Night Power Remix) Max Gee! 0 260 02-16-2021, 05:35
Ostatni post: Max Gee!
  Topmodelz - Little Wonders 2016 (Vankilla Conc3pt Remix) technoapell 0 332 09-15-2020, 15:30
Ostatni post: technoapell
  Topmodelz - Little Wonders 2016 (Vankilla Conc3pt Remix Edit) technoapell 0 299 09-15-2020, 15:28
Ostatni post: technoapell
  Alex M. - Passion 2.0 (Chris Diver Refreshed 2016 Remix) .DragoN. 0 196 04-17-2020, 10:14
Ostatni post: .DragoN.
  DJ Fait - Nobody Knows 2016 (Overtune Remix) Restless 0 241 04-09-2020, 21:06
Ostatni post: Restless



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości