Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobieranie z YT
#1
Hej poszukuje czegoś/stronki do pobierania setów z yt  do słuchania w samochodzie co do tej pory znalazłem był limit czasu do iluś tam minut



#2
Spróbuj mp3fiber.com
Można ustawić 320 ale tak naprawdę to jest sztuczne hq bo wyciąga 16 kHz z reszta to convert więc cudów nie ma co sie spodziewać ale polecam jedno z lepszych



#3
ja osobiście polecam tą stronkę Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#4
porównałem te stronki i mp3fiber.com wyciąga nieco lepszą jakość Wink



#5
Do prostego i szybkiego pobierania w formacie mp3 polecam: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Wink

Ewentualnie: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
- z tym, że to Ci tylko filmy pobiera, jednakże przy pomocy odpowiedniego programu, np. Any Video Converter, możesz taki film skonwertować do dowolnego formatu audio/video, w tym również mp3. Wydawałoby się, że mając do dyspozycji strony konwertujące automatycznie, takie jak wspomniana przeze mnie zapiska, ten zabieg to strata czasu, ale - nic bardziej mylnego, bo w przeciwieństwie do zapiski, pobierasz film w najlepszej dostępnej na YT jakości, nawet HD, więc zgodnie z tym można przypuszczać, że również samo audio po odpowiednio wykonanej wyżej wspomnianym programem konwersji, będzie w najwyższej dostępnej jakości.

Pozdro Admin




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




#6
Ja robię tak jak @Eleman opisał: pobieram klip w HD Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(jeżeli dostępny oczywiście), sprawdzam jakość dzwieku, jeżeli jest zadowalająca wyciągam mp3 w Format Factory. W ten sposób można zripowac sobie mp3 do 192kbs, a ja nie jestem jakimś tam wielkim audiofilem i taka jakość w zupełności mi wystarczy




Signature of Andy J
#7
Szczerze powiedziawszy to nie pobieram nic z YT, kiedyś co prawda pobierałem ale jakości plików audio nie są powalające więc wolę znaleźć coś co mnie interesuje na relku.
Od 2011 używam programu "Internet Download Manager" którym ściągam różne pliki z Internetu; IDM przechwytuje wideo z YT także można bez problemu pobrać każdy filmik w jakościach 360/480/720/1080p itp.
IDM jest bezpłatny przez 15dni.




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#8
(03-11-2017, 20:48)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szczerze powiedziawszy to nie pobieram nic z YT, kiedyś co prawda pobierałem ale jakości plików audio nie są powalające więc wolę znaleźć coś co mnie interesuje na relku.
Od 2011 używam programu "Internet Download Manager" którym ściągam różne pliki z Internetu; IDM przechwytuje wideo z YT także można bez problemu pobrać każdy filmik w jakościach 360/480/720/1080p itp.
IDM jest bezpłatny przez 15dni.

Zapomniałem dodać, pobieram z YT głównie teledyski, a mp3 z YT tylko wtedy gdy nie ma innej możliwości pobrania




Signature of Andy J
#9
(03-11-2017, 20:48)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szczerze powiedziawszy to nie pobieram nic z YT, kiedyś co prawda pobierałem ale jakości plików audio nie są powalające więc wolę znaleźć coś co mnie interesuje na relku.
Od 2011 używam programu "Internet Download Manager" którym ściągam różne pliki z Internetu; IDM przechwytuje wideo z YT także można bez problemu pobrać każdy filmik w jakościach 360/480/720/1080p itp.
IDM jest bezpłatny przez 15dni.

A potem można pobrać z torrentów :v





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Beatport i pobieranie singli DJ Graco 3 1,253 12-26-2021, 18:06
Ostatni post: DJ Graco



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości